محتوای ویژه

برای دسترسی کامل به بخش محتوای ویژه باید کاربر الماس سایت رویال مایند شوید.

راهنمای خرید اشتراک الماس

کتابخانه‌ی الکترونیکی و صوتی

این بخش از محتوای ویژه شامل ده‌ها جلد کتاب صوتی و الکترونیکی است که توسط مترجمان متخصص و حرفه‌ای ترجمه شده است. تمام تلاش رویال‌مایند این است که ارزشمندترین و کاربردی‌ترین کتاب‌های روز جهان را با حداکثر کیفیت ترجمه کرده و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. ​در این بخش شما به کتاب هایی از نویسندگان مطرح جهان همانند: دکتر جو دیسپنزا، دکتر بروس لیپتون، داسون چرچ، دارن هاردی، برندن بشارد، جول اوستین، جیمز کلیر، مل رابینز، هال الرود، وین دایر و ... دسترسی خواهید داشت.

ورود به بخش کتابخانه‌ی الکترونیکی و صوتی

دوره جذب کننده‌ی حرفه‌ای

این دوره توسط خانم گابریل برن استین طراحی شده است و شامل تمرینات عملی و مراقبه‌های کتاب جذب‌کننده‌ی حرفه‌ای است. این مراقبه‌ها به شما کمک می‌کنند که به قدرت جذب‌کنندگی حرفه‌ای خودتان وصل شوید. فراوانی، شادی و سلامتی را به زندگی‌تان جذب کنید و زندگی مورد نظرتان را خلق کنید. دوره‌ی جذب کننده حرفه ای شامل 8 جلسه مجزا است که برای انجام تمرینات عملی آن بهتر است حداقل شانزده روز زمان اختصاص دهید. در ضمن پیشنهاد می کنیم قبل از شرکت در این دوره حتما کتاب «جذب کننده حرفه ای» را مطالعه کنید.

ورود به بخش دوره جذب کننده‌ی حرفه‌ای

وبینار ها و سمینارهای اساتید موفقیت

این بخش از محتوای ویژه شامل صدها ساعت وبینار و سمینار از اساتید بین المللی در حوزه موفقیت است. این وبینارها و سمینارها به صورت کاملاً تخصصی توسط مترجمین رویال مایند ترجمه شده اند و با کیفیت بالایی زیر نویس شده اند. در این بخش شما به ده‌ها سمینار و وبینار از اساتید بزرگ موفقیت از جمله دارن هاردی، دکتر جو دیسپنزا، دانداپانی، مل رابینز، وین دایر، باب پراکتور، جیم ران، گرنت کاردن، جو ویتالی، هارو اکر،لس براون، برایان ترسی، جک کنفیلد و... دسترسی خواهید داشت. 

ورود به بخش وبینار ها و سمینارهای اساتید موفقیت

دوره آنلاین پیشرفته‌ی بروس لیپتون

در این بخش از محتوای ویژه که به تازگی رونمایی شده است می توانید به ده ها ساعت از دوره‌های آنلاین پیشرفته‌ی دکتر بروس لیپتون دسترسی داشته باشید. این دوره های آنلاین پس از ترجمه و آماده‌سازی به صورت هفتگی به اشتراک گذاشته خواهند شد. لازم به ذکر است که قبل از ورود به این بخش بهتر است به بخش کتابخانه‌ی محتوای ویژه مراجعه کنید و کتاب «بیولوژی باور» نوشته‌ی دکتر بروس لیپتون را مطالعه کنید. در صورت عدم مطالعه این کتاب آموزه های این دوره‌های آنلاین برای شما دشوار خواهند بود.

ورود به بخش دوره آنلاین پیشرفته‌ی بروس لیپتون

سخنرانی های جول اوستین

این بخش از محتوای ویژه شامل ده‌ها ساعت از سخنرانی های انگیزشی و الهام بخش جول اوستین است که توسط مترجمین رویال مایند با دقت زیادی ترجمه شده اند. سخنرانی های جول اوستین به طور متوسط 7 میلیون بیننده در طول یک هفته و 20 میلیون بیننده در طول یک ماه دارد و همچنین در 100 کشور مختلف در سراسر دنیا پخش می شود. جول اوستین در سال 2006 در لیست 10 انسان تاثیر گذار جهان قرار گرفت. تماشای این سخنرانی‌های ارزشمند را به هیچ عنوان از دست ندهید.

ورود به بخش سخنرانی های جول اوستین

کمپین بزرگ هدف گذاری

کمپین بزرگ هدفگذاری در پایان هر سال یعنی در نیمه دوم اسفند ماه در بخش محتوای ویژه سایت رویال مایند برگزار می‌شود. آموزه‌های این دوره حاصل مطالعه صدها جلد کتاب و بررسی ده‌ها سمینار از اساتید بزرگ موفقیت در سطح جهانی است. تمام سعی ما بر این بوده است که گلچینی از کارآمدترین تکنیک­های مدرن هدف‌گذاری را در این دوره جامع برای شما عزیزان تهیه کنیم تا با به کارگیری آن­ها سال جدید را به بهترین سال زندگی­تان تبدیل کنید. لازم به ذکر است این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که هر زمان از سال می توانید در آن شرکت کنید و فرآیند هدف‌گذاری را به شیوه‌ای اصولی و حرفه ای فرا بگیرید.

ورود به بخش کمپین بزرگ هدف گذاری