راهنما سایت

نحوه ثبت نام و خرید اشتراک ویژه در سایت رویال مایند به چه صورت است؟

در این بخش مرحله به مرحله نحوه‌ی ثبت نام و تهیه اشتراک ویژه را توضیح خواهیم داد. 

 

 

ثبت نام

گزینه ثبت‌نام را بالای تمام صفحات وب‌سایت می‌توانید ببینید،این گزینه به صورت یک دکمه سبز رنگ است. کافی است روی آن کلیک کنید و وارد صفحه‌ای که در زیر مشاهده می‌کنید شوید. در این صفحه شما باید مشخصات خود را وارد کنید، نام و نام‌خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل و رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید و همچنین محل سکونت خود را مشخص کنید. سپس بر روی دکمه ارسال کلیک کنید.

 

 

نحوه خرید اشتراک ویژه:

پس از اتمام ثبت نام، وارد صفحه ورود به سایت می شوید، با وارد کردن ایمیل و رمز عبورتان بلافاصله وارد صفحه پنل کاربری‌تان می شوید. همین طور که در شکل زیر مشاهده می کنید در ابتدا با پیام قرمز رنگی  در بالای صفحه مواجه می شوید مبنی بر اینکه شما هنوز اشتراک ویژه تهیه نکرده‌اید! برای خرید اشتراک ویژه ابتدا یک پکیج را انتخاب می‌کنید و سپس بر روی دکمه خرید کلیک می کنید. 

 

 

سپس صفحه درگاه بانک برای شما باز می شود و با وارد کردن مشخصات کارت خود اقدام به خرید اینترنتی می کنید.

 

 

پس از اینکه مراحل خرید اینترنتی با موفقیت انجام شد، همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید با ورود به پنل کاربری خود با پیام سبز رنگی در بالای صفحه مواجه می شود که نوع اشتراک شما و مدت زمان اعتبار آن را مشخص کرده است. هم اکنون مراحل خرید اشتراک وِیژه به پایان رسید و شما می توانید به راحتی از تمامی محتوای سایت استفاده کنید.