کتاب صوتی جذب کننده حرفه ای - گابریل برن استین

کتاب صوتی جذب کننده حرفه ای

 

 

جذب کننده‌ی حرفه‌ای بودن یعنی:

 

آنچه که من باور دارم، همان چیزی است که دریافت می کنم.

 من می توانم با هم فرکانسی با احساسات خوب و هدایت آنها به سمت خواسته‌هایم،

دنیایی را که خواهان آن هستم، ایجاد کنم.

من می توانم از یک منبع نامحدود انرژی خلاق برای داشتن

ایده های الهام بخش، دریافت فراوانی، احساس آزادی

و از همه مهمتر، می توانم از این قدرت برای انجام خوبی‌ها در جهان استفاده کنم.

 

 

جذب کننده‌ی حرفه‌ای بودن به این معنا نیست که دیگر با چالش های زندگی روبرو نمی‌شوم. اما به وضوح می‌بینم که تمام سختی ها و چالش های زندگی‌ام بخشی از یک برنامه بزرگتر است که باعث می شود ایمان من به این منبع الهی قدرتمندتر شود. من تجربیات دشوار زندگی را به عنوان تکالیف معنوی برای رشد و بهبود خودم می دانم. من پذیرفته ام که هیچ اتفاقی تصادفی نیست. تجربیات دشوار فرصت هایی را فراهم می کنند که باعث درخشش من می شوند. جذب کننده‌ی حرفه‌ای بودن به این معنا نیست که همه چیز عالی و کامل است؛ جذب کننده‌ی حرفه‌ای بودن یعنی هر اتفاقی بیفتد، من با ایمان به زندگی خودم ادامه می دهم.

 

ایمان به این نیروی الهی به من کمک کرده تا در مواقع دشواری با صداقت، وقار و دلسوزی بیشتری در مقایسه با شرایط عادی حرکت کنم. اینگونه زندگی کردن، من را به چیزی رسانده است که بیشتر از هر چیزی خواستار آن هستم: آزادی. می دانم که یک انرژی دائمی از عشق در درون من و اطرافم وجود دارد. می دانم که نیرویی الهی فراتر از من است که همیشه مرا هدایت می کند و این قدرت را دارم تا دنیایی را که خواهان آن هستم، ایجاد کنم.

 

پس از درک این موضوع که شما جذب کننده‌ای حرفه‌ای هستید، دیگر احساس ترس و وحشت نمی کنید. به یاد می آورید که شما روحی هستید که یک تجربه انسانی دارد. وقتی این مراحل را تمرین می کنید، به یاد می آورید که شما یک روح خردمند، قوی، سالم و مقدس هستید. وقتی این را بپذیرید، می توانید آزاد باشید. 

 

من زندگی ام را وقف روند آرام شدن و هم فرکانسی مجدد با حضور این نیروی درونی کردم. با هر بار مراقبه، در یک فرکانس بالاتر شور و هیجان پیدا می کنم. با هر بار دعا، تسلیم قدرتی بزرگتر از خودم می شوم. وقف کردن و ارادت من به قلمرو معنوی، آزادی را به من بخشیده است. من یک انسان استثنایی نیستم. شما هم قدرت ارتباط با این منبع الهی را دارید. در این کتاب، می خواهم نحوه‌ی اتصال به این قدرت را با شما در میان بگذارم. می خواهم که شما هم این نکته مهم را بدانید: شما هم یک جذب کننده‌ی حرفه‌ای هستید.

 

 

 

افراد زیادی هستند که کتابهای رشد شخصی می خوانند، در سمینارهای انگیزشی شرکت می کنند، مراقبه می کنند و دعا می خوانند، اما هنوز هم احساس درجا زدن دارند. اغلب چنین سخنانی را می شنوم: «گابی، من همه کارها را درست انجام می دهم، اما هنوز هم احساس ناامیدی می کنم. من دعا می خوانم، مراقبه می کنم و از جملات تاکیدی مثبت هم استفاده می کنم، اما هنوز چیزی را که می خواهم جذب نمی کنم. مشکل من چیه؟!»

 

مشکل این افراد چیزی است که به کائنات و ابزارهای معنوی زیادی ایمان دارند، اما به دلایلی ارتباط شان با منبع الهی قطع شده است. آنها به جای اینکه با قدرت واقعیشان هم فرکانس شوند، سعی در فریب دادن کائنات دارند. این اشخاص تمام ابزارهای معنوی را دارند اما مهمترین بخش جذب را فراموش کرده‌اند: هم ارتعاشی با کائنات. می توانید هر روز جملات تاکیدی مثبت را تکرار کنید، دعا و مراقبه داشته باشید ولی هنوز هم جذب نکنید زیرا انرژی شما با خواسته تان هم فرکانس نیست. به جای اینکه به خودتان اجازه دریافت دهید، می خواهید «بگیرید.» در این کتاب یاد می گیرید که مهمترین عنصر تجلی با کائنات تجسم انرژی عشق است. کتاب درستی را انتخاب کرده اید.

 

این کتاب به شما کمک می کند تا اهمیت زندگی در هم فرکانسی با جهان را درک کنید. من نمی خواهم زندگی معنوی تان از تجربیات روزانه شما تفکیک شود و جدا باشد. می خواهم همیشه یک زندگی معنوی داشته باشید. از شما می‌خواهم هر روز و با رخ دادن معجزه ها احساس شگفتی داشته باشید. می‌خواهم احساس ارتباط با یک قدرت معنوی را تجربه کنید. این همان قدرتی است که می‌توانید به آن تکیه کنید. می‌ خواهم خواسته‌های خود را جذب کنید و یک زندگی سرشار از هدف، شادی، فراوانی و صلح داشته باشید. من می خوام احساس آزادی کنید.

 

پذیرش اینکه شما یک جذب کننده‌ی حرفه‌ای هستید همه چیز را تغییر می دهد. شما به یک منبع نامحدود فراوانی، انرژی، شادی و رفاه می روید. این رفاه حالت عادی شما می‌شود و آن را به عنوان حق طبیعی خود در آغوش می گیرید. از همه مهم‌تر، به طور غریزی خواهید دانست که چگونه در زندگی خود را نشان دهید و نور بیشتری را به دنیای اطراف خود بیاورید.

 

این کتاب، سفر به یاد آوردن جایی است که قدرت واقعی شما در آن نهفته است. یاد خواهید گرفت که زندگی مورد نظر خود را ایجاد کنید. شما می پذیرید که زندگی می تواند جریان داشته باشد، اینکه جذب سرگرم کننده است و لازم نیست برای رسیدن به خواسته هایتان به سختی کار کنید. و از همه بهتر، احساس خوبی خواهید داشت.

 

تمرین های این کتاب این قدرت را به شما می‌ دهند که هدف خود را زندگی کنید و فراوانی، شادی، سلامت و صلح را برای هر کسی که با آنها ارتباط برقرار کنید، تقویت کنید. بعد از خواندن این کتاب، درک بیشتری از اهداف والای خود خواهید داشت و می دانید که چگونه وظیفه خود را انجام دهید: وظیفه شما این است که یک نیروی عشق در دنیا باشید.

 

حالا وقت آن است که قدرت خود را درک کنید. آماده اید شروع کنیم؟

 

 

 

نام کتاب صوتی: جذب کننده‌‌ی حرفه ای

نویسنده: گابریل برن استین
تعداد فصول: 11 فصل
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

 
فهرست:
 
پیشگفتار
فصل 1: کائنات همیشه پاسخ می‎دهد
فصل 2: احساس خوبی داشته باشید
فصل 3: برای همه افراد به اندازه کافی وجود دارد
فصل 4: در این مسیر شاد باشید
فصل 5: پرده‏ها را کنار بزنید
فصل 6: راهنماهای نادیدنی در دسترس شما هستند
فصل 7: کمتر انجام بدید و بیشتر جذب کنید
فصل 8: هم‎فرکانسی معنوی
فصل 9: شکرگزاری کنید
فصل 10: بگذارید کائنات رویاهای شما را محقق سازد
فصل 11: ایمان راسخ به کائنات
 
 

نظر شما

نظرات کاربران

 • Azin
  شنبه 11 مرداد 1399
  سلام به شدت ازتون ممنونم که این کتاب رو ترجمه کردین ، نمیدونین چه کمکی به من کرده و داره میکنه . ممنونم . صدای گوینده هم خیلی عالیه برای این کار
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما. بله کتاب فوق العاده ای است.

 • Mahdi
  دوشنبه 30 تیر 1399
  لطفا از دانداپانی هم کتاب منتشر کنین
  رویال مایند
    

  سلام. چشم بررسی خواهیم کرد

 • بهمن
  جمعه 27 تیر 1399
  سلام،با فعال کردن کاربر الماس،همه کتابهای صوتی رو به رایگان میشه دانلود کرد؟
  رویال مایند
    

  سلام. بله

 • امین
  جمعه 13 تیر 1399
  مثل همیشه متن انتخاب شده عاالی و بسیار مفید است اما نکته بسیار مهمی که به خاطرش از شما ممنون و سپاسگزار هستم صوت گوینده است بی نظیره واقعاطنین بسیار زیبا و هالی و ارام بخش ، لحن بسیار عالی ، مکث ها و حالت صدای بسیار عالی ، و سرعت بسیار مناسب برای خواندن باعث میشه ادم از گوش دادن به کتاب صوتی لذت ببره و کمال. استفاده رو از محتوا داشته باشه
  رویال مایند
    

  سلام. بسیار فوق العاده

 • الناز
  چهار شنبه 11 تیر 1399
  خیلی خیلی ممنون، وقتی دیدم کتاب صوتی جذب کننده حرفه ای رو گذاشتید خیلی خوشحال شدم، چون واقعا خوندن کتاب اونم توی موبایل یا کامپیوتر سخته، چشم اذیت می شه و یا بدلیل کمبود وقت آدم نمی رسه، وقتی چشمم به کتاب صوتی خورد خیلی خوشحال شدم.
  رویال مایند
    

  سلام. انشاالله از گوش دادن به این کتاب صوتی نهایت لذت را ببرید

 • حمیده
  سه شنبه 10 تیر 1399
  سلام بسیار عالی موفق باشید
  رویال مایند
    
 • Mahdi
  دوشنبه 9 تیر 1399
  سلام خیلی عالی لطفا کتاب بعدی رو از باب پراکتور انتخاب کنین و صوتیش کنین ❤️
  رویال مایند
    

  سلام. پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • ندا
  دوشنبه 9 تیر 1399
  سلام میشه بدونم دوستان خارج از کشور چطور میتونن به کتابهای صوتی دسترسی داشته باشن لطفا راهنمایی بفرمایید
  رویال مایند
    

  سلام. لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ پیام دهید

 • Mahtab
  دوشنبه 9 تیر 1399
  سلام و خدا قوت به تیم بی نظیر رویال مایند. خیلی خیلی خوشحالم که یک کتاب صوتی جدید فوق العاده برای گوش کردن دارم، امیدوارم درآینده کتاب های بیشتری از بخش محتوای ویژه به صورت صوتی قرار داده بشه به خصوص کتاب های دکتر جو دیسپنزا. سپاس🌹
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما. تا جایی که امکان باشد کتاب ها را صوتی خواهیم کرد. بعضی از کتاب ها باید حتما خوانده شوند زیرا مفاهیم سنگینی دارند و در صورتی که بخواهید صوتی گوش دهید کلافه می شوید.

 • kouros
  یکشنبه 8 تیر 1399
  درود و احترام . با سپاس از محتوای بسیار مفید سایت رویال مایند ، فایل فصل 4 و 5 کتاب صوتی جذب کننده‌ی حرفه ای مشابه هم هستند . درواقع فایل قسمت 5 هم در فصل چهارم و هم در فصل پنجم بارگذاری شده. ممنون بابت کیفیت عالی این کتاب صوتی
  رویال مایند
    

  سلام. بله لینک فصل چهارم اصلاح شد

 • Javid
  یکشنبه 8 تیر 1399
  سلام و خدا قوت تمامی تلاشگران و زحمت کشان بی منت سایت رویال مایند. و تشکر ویژه بابت کتاب صوتی 《جذب کننده حرفه ای》🙏 فقط یک اشتباه رخ داده و اونهم اینکه فصل ۴ و فصل ۵ یکی هستش.
  رویال مایند
    

  سلام. بله لینک اصلاح شد

 • حسن دلخواه خسروشاهی
  یکشنبه 8 تیر 1399
  امیدوارم که موفق باشید.
  رویال مایند
    
 • حسن دلخواه خسروشاهی
  یکشنبه 8 تیر 1399
  از اینکه با این سایت آشنا میشوم خوشحالم موفق و پیروز باشید.
  رویال مایند
    
 • مهسا
  یکشنبه 8 تیر 1399
  واقعا نمیتونم احساسم رو بیان کنم .فقط می تونم بگم خیلی خوشحالم که این کتاب رو صوتی کردید تا شانس دوباره مطالعه رو اینبار با گوش کردن بهش داشته باشم .
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • امین
  یکشنبه 8 تیر 1399
  بی نهایت ممنون فقط فکر کنم فایل شماره چهار اشتباه لینک شده بازم ممنووووووووون رویال مایند فوق العاده است
  رویال مایند
    

  سلام. بله لینک اصلاح شد

 • نیما
  یکشنبه 8 تیر 1399
  سلام از شما تشکر میکنم بابت کتاب های صوتی مخصوصا این کتاب اخیر انشالله همیشه موفق و پیروز باشید در دانلود فایل فصل ۴و۵به مشکل خوردم میتوانید راهنماییم کنید یا فایل را اصلاح کنید
  رویال مایند
    

  سلام. بله لینک اصلاح شد

 • عباس کریمی
  شنبه 7 تیر 1399
  سلام خسته نباشید .خیلی خیلی کار خوبیه این کتاب صوتی شده . دوستان حتمااا دانلود کنند. نهایت استفاده ببرند...تیم قوی رویال مایند همیشه شاد پیروز باشند...فقط پارت 4 دوباره چک بفرماییید ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام. بله لینک اصلاح شد