کمپین بزرگ هدف گذاری سال 99

 

به کمپین هدف گذاری سال 99 خوش آمدید.  بهتر است بدانید در همین ابتدا شما بین 3 درصد افراد جامعه قرار گرفته­اید که تصمیم گرفته­اند برای سال جدید اهدافی مکتوب داشته باشند. 97 درصد جامعه هیچ رؤیا و هدفی ندارند. آن­ها تنها می­خواهند زندگی را به نحوی بگذرانند و حاضر نیستند برای دستیابی به اهدافی متعالی برنامه‌ریزی کنند. آن­ها حاضر نیستند برای دستیابی به سطحی بالاتر، از خودگذشتگی کنند.

 

می دانیم بسیاری از شما، ایده ها و رویاهای بزرگی در سر دارید و خواهان خلق آینده ای باشکوه برای خود هستید و به داشتن یک زندگی متوسط قانع نیستید. اما باید این نکته را بدانید که برای خلق یک زندگی باشکوه باید ابتدا آن را طراحی کنید. همه ی ساختمان ها و بناهای باشکوهی که می بینید قبل از اینکه کارگران مشغول به ساخت آن شوند ابتدا توسط یک معمار، با دقت و ظرافت طراحی شده است.

 

شما نیز معمار زندگی خود هستید و اگر زندگی تان را خودتان طراحی و برنامه ریزی نکنید دیگران این کار را برای شما انجام می دهند و ما به شما قول می دهیم طرحی که جامعه و اطرافیان برای زندگی شما در نظر دارند آنچنان باشکوه نیست. این را از کجا مطمئن هستیم؟ کافی است به اطراف خود نگاه کنید و سبک زندگی اکثریت جامعه را نگاه کنید! طرحی که جامعه و اطرافیان برای زندگی شما در نظر دارند این است که شما را برای یک زندگی کاملاً متوسط و به دور از هرگونه ریسک و خطری آماده کنند تا بتوانید با احتیاط به سمت مرگ پیش بروید!

 

ما شک نداریم که شما علاقه ای به این سبک از زندگی ندارید بنابراین با رویال مایند در این کمپین 15 روزه همراه باشید تا به شما نشان دهیم چگونه طرحی باشکوه برای آینده خود ترسیم کنید و نقشه راهی برای اهداف یکسال خود طراحی کنید تا سال 99 بهترین سال زندگی شما شود.   

 

 

 

 

این کمپین هدف گذاری شامل چهار بخش مجزا است. هر کدام از این بخش ها همانند تکه ای از پازل هستند که اگر آنها را به درستی در کنار هم قرار دهید، می توانید نقشه راه دقیقی برای دستیابی به اهداف و رویاهایتان طراحی کنید.

 

 

 

کمپین هدف گذاری رویال مایند

 

در مرحله اول باید بر روی طراحیِ اهداف بلند مدت تان کار کنید. باید در مورد رسالت شخصی و  خواسته‌های قلبی تان به شفافیت دست پیدا کنید. شفافیت قدرت هست. به همین دلیل خیلی مهم است که قبل از تعیین اهداف کوتاه مدت و یکساله ابتدا در مورد رسالت و اهداف بلند مدت تان به شفافیت و وضوح دست پیدا کنید. اگر به طور واضح تعیین کنید که ده یا 20 سال آینده تصمیم دارید در چه جایگاهی باشید و چه اهداف بزرگی را محقق کنید آن موقع تعیین اهداف کوتاه مدت و یکساله خیلی راحت می شود.عدم شفافیت در مورد رسالت شخصی و اهداف بلند مدت باعث عدم تعهد و تمرکز در رابطه با اهداف کوتاه مدت می شود. اما اگر به وضوح برای خودتان تعیین کنید که از زندگی چه می خواهید آنگاه هیچ چیز جلودار شما نخواهد بود!

 

 

 

 

کمپین هدف گذاری رویال مایند

 

در مرحله دوم به شما اصول تعیین اهداف یکساله را یاد خواهیم داد و به شما خواهیم گفت که نحوه تعیین اهداف کوتاه مدت و یکساله کاملاً با نحوه ی تعیین اهداف بلند مدت متفاوت است. در واقع شما نمی توانید با همان نگرشی که اهداف و رویاهای بلند مدت خود را تعیین می کنید، اهداف یکساله خود را نیز تعیین کنید. انجام تمرینات این مرحله حدود هفت روز زمان می برد. طی این هفت روز در شش جنبه مختلف زندگی تان اهداف دقیقی را برای سال جدید تعیین خواهید کرد.

 

 

 

 

کمپین هدف گذاری رویال مایند

 

در مرحله سوم این سوال را مطرح می کنیم که برای دستیابی به اهداف تان باید چه شخصیتی را در خودتان ایجاد کنید؟ همان­طور که جیم ران می­گوید: «اگر اهداف بزرگ­تری دارید، باید به شخص بزرگ­تری تبدیل شوید. اگر می‌خواهید موفقیت به دنبال شما بیاید، باید به همان کسی تبدیل شوید که خواهان آن هستید.»

در این مرحله است که می­توانید از قدرت عادت‌ها استفاده کنید. همان­طور که می­دانید ابتدا شما عادت­ها را می‌سازید و سپس در طولانی مدت، عادت­های شما، زندگی شما را خواهند ساخت. در مرحله سوم به طور مفصل درباره قدرت عادت­ها صحبت خواهیم کرد و به شما یاد خواهیم داد چگونه سیستمی از عادت های افراد فوق موفق را طراحی و مدیریت کنید.

 

 

 

 

کمپین هدف گذاری رویال مایند

 

در مرحله چهارم به شما یاد خواهیم داد چگونه یک نقشه راه برای تحقق اهداف یکساله‌تان طراحی کنید. اینکه اهداف یکساله واضحی داشته باشید کافی نیست بلکه باید بدانید چگونه می توانید به این اهداف کوتاه مدت دست یابید و برای تحقق این اهداف به چه چیزهایی نیاز داریدم. جالب است بدانید که با وجود این­که 3 درصد از افراد جامعه اهدافی مکتوب دارند، تنها یک درصد  اهداف خود را محقق می­کنند. خیلی‌ها فکر می­کنند تنها کافی است لیستی از آرزوها تهیه کنند و منتظر بمانند تا آن­ها خود به خود یکی پس از دیگری برآورده شوند. آن­ها می­خواهند یک روز صبح از خواب بیدار شوند و اهداف خود را تحقق یافته ببینند. بله، تهیه لیستی از اهداف و خواسته­ها کار خوبی است، اما شما برای دستیابی به هر کدام از اهدافی که در لیست­تان قرار دارد، باید طرح و برنامه ای داشته باشید.

در واقع مرحله‌ی چهارم درباره‌ی نحوه‌ی اقدام کردن و عملی کردنِ ایده هایتان است.  در این مرحله به شما یاد خواهیم داد چگونه یک برنامه عملی 90روزه برای خودتان طراحی کنید. همچنین دفترچه‌ ای با عنوان «مدیریت هفتگی اهداف» را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا بتوانید به راحتی اهداف‌تان را به صورت هفتگی مدیریت کنید و پیشرفت خود را مورد بررسی قرار دهید. هدف ما این است که در سال جدید شما بین آن یک درصد ممتاز قرار گیرید. یعنی نه تنها اهداف خود را به صورت اصولی تعیین کنید، بلکه می­خواهیم طی 52 هفته ای که در سال 99 در اختیار دارید، این اهداف را به واقعیت زندگی‌تان تبدیل کنید.

 

 

قبل از شروع این دوره نکات زیر را به دقت مطالعه کنید:

 

یک دفتر ساده و زیبا برای انجام تمرینات تهیه کنید

دفترچه های این کمپین به گونه ای طراحی شده اند که می توانید آنها را با تلفن همراه، تبلت و یا رایانه مطالعه کنید و نیازی به پرینت گرفتن آنها نیست. البته در صورت تمایل می توانید آنها را پرینت بگیرید. اما برای انجام تمرینات نیاز به یک دفتر ساده دارید. بهتر است قبل از وارد شدن به این دوره، یک دفتر ساده و زیبا تهیه کنید تا بعد از مطالعه هر کدام از دفترچه ها بلافاصله تمرینات آن را به انجام برسانید.

 

از نوشتن آنچه در قلب و ذهن تان می گذرد، نترسید. خط بزنید و ترسیم کنید!

برای نوشتن ایده ها و اهداف تان در دفتر تمرین‌تان هیچ محدودیتی برای خودتان قائل نشوید. از نوشتن خواسته های قلبی تان هراسی نداشته باشید. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که نسبت به اهداف و خواسته های قلبی تان به شفافیت و وضوح دست پیدا کنید. حتی می توانید خواسته ها و اهداف خود را ترسیم کنید. یادتان باشد که قرار نیست کسی به غیر از خودتان این دفتر را ببیند پس بدون هیچ محدودیتی آینده دلخواه‌تان را طراحی کنید.

 

هر روز فقط یک دفترچه را مطالعه  کنید!

کمپین هدف گذاری از تاریخ دهم اسفند آغاز خواهد شد و به مدت 15 روز تا 25 اسفند ادامه خواهد داشت و هر روز قفل یک دفترچه باز خواهد شد. هر کدام از دفترچه ها به گونه ای طراحی شده اند که مطالعه و انجام تمرینات آنها بین یک تا دو ساعت زمان نیاز دارد. در صورتی که به هر دلیلی از برنامه زمانی کمپین عقب ماندید به هیچ وجه چند دفترچه را در یک روز مطالعه نکنید. بلکه بر اساس زمانبندی خودتان طی 15روز فرآیند هدف گذاری را تکمیل کنید. یادتان باشد که قرار است نقشه راه تحقق اهداف یکسال آینده خودتان را طراحی کنید پس به هیچ وجه این کار را با عجله انجام ندهید.

 

تمرینات را در یک محیط آرامش بخش انجام دهید

مطالعه و انجام تمرینات دفترچه ها را در ساعتی از روز به انجام برسانید که حداکثر آرامش و تمرکز را داشته باشید. شما باید در هنگام انجام تمرینات با خود درون تان به طور کامل در ارتباط باشید تا بتوانید خواسته های قلبی خود را شناسایی کنید. بنابراین حتماً تمرینات را در محیطی آرام انجام دهید. ممکن است پخش کردن یک موسیقی الهام بخش به شما کمک کند و یا اینکه قبل از انجام تمرینات چند دقیقه مراقبه کنید تا به طور کامل با خود درون تان در هماهنگی باشید.

 

هرگز، هرگز، هرگز این دوره را به رایگان در اختیار دوستان و آشنایان خود قرار ندهید.

یادتان باشد که هر چیز ارزشمندی بهایی دارد بنابراین کسی که حاضر نباشد بهای آن را پرداخت کند لیاقت دسترسی به آن را ندارد. اگر شما این دوره را به رایگان در اختیار چنین فردی قرار دهید بدون شک از این دوره با جدیت استفاده نمی کند و نتیجه ای نخواهد گرفت. در نهایت ممکن است همین فرد به دلیل اینکه آموزه ها را با جدیت دنبال نکرده است با زدن حرف های ناامیدکننده شما را از مسیر تعالی و پیشرفت باز دارد. بنابراین لطفی در حق خودتان و مجموعه رویال مایند کنید و در نگهداری از فایل های ارزشمند این دوره که حاصل صدها ساعت مطالعه و تحقیق تیم رویال مایند بوده است، کوشا باشید.

 

محتوای مرتبط

نظر شما

نظرات کاربران

 • هادی
  دوشنبه 10 شهریور 1399
  سلام وقتتون بخیر
   من بهترین کتاب های هدف گذاری رو مطالعه کردم و خیلی مفید بودند ولی کامل نبودند به جرئت میشه گفت این دفترچه هم کامله و هم چکیده بیشتر کتاب هاس و دیدت نسبت به هدف هات خیلی شفاف میشه ویه ویژن کامل از زندگیت بدست میاری
  
  ممنون از سایت خوبتون
  رویال مایند
    

  سلام. بله سعی کردیم گلچینی از تمام آموزه ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 • منظری
  سه شنبه 31 تیر 1399
  با سلام و تشکر از سایت خوب رویال مایند من اول چالش سحرخیزی رو خریداری کردم و تا ۴ دفترچه اول قبل از شروع چالش ۳۰ روزه مطالعه کردم که تصمیم گرفتم دوره هدف گذاری رو هم بگذرونم میخواستم بپرسم من چالش سحرخیزی رو رها کنم و هدف گذاری رو شروع کنم یا اون به اتمام برسونم بعد این دوره رو تکمیل کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام. ابتدا دوره هدف گذاری را به اتمام برسانید و سپس چالش سحرخیزی را آغاز کنید.

 • سعدی گلسرخی
  جمعه 27 تیر 1399
  از اینکه با شما اشنا شدم خیلی خوشحالم بسیار بسیار ازتون سپاسگزارم . دوست دارم افراد این کمپین با همدیگر آشنا بشوند . 🙏🌹
  رویال مایند
    
 • محمدرضا
  دوشنبه 9 تیر 1399
  سلام.من تازه میخوام تو دوره های سایت شرکت کنم لطفا بگید از کجا شروع کنم و ترتیبش چطوریه
  رویال مایند
    

  سلام بهتر است از بخش کتاب های الکترونیکی و صوتی شروع کنید. کتاب معجزه سحرخیزی گزینه مناسبی برای شروع است

 • سمیه
  چهار شنبه 14 خرداد 1399
  ممنونم از رویال مایند عزیز من با تاخیر میخوام شروع کنم هدفگذاری رو...امروز بعد از مدتها ذخیره کردم و انشالا شروع می کنم..قطعا موفق خواهم شد
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • طاهره کلانتری
  دوشنبه 5 خرداد 1399
  سلام وقتتون بخیر. من دنبال دفترچه ویژن هستم که در کتاب ماورایی شدن در پاورقی صفحه 303 کتاب نوشته که برای دانلود این دفترچه به بخش محتوای ویژه سایت مراجعه کنید . بعد توضیح داده که از این دفترچه برای ساخت فیلم ذهنی می تونید استفاده کنید ولی من چنین دفترچه ای را اینجا با این نام ندیدم. ممکن هست راهنمایی بفرمایید. ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. این دفترچه ها در گذشته در سایت موجود بوده است.

 • رضا فضل الهی
  شنبه 23 فروردین 1399
  درود بر همه عزیزان رویال مایندی و جناب آقای ملک زاده گرامی ، بسیار سپاس گذارم بابت تیم حرفه ایی که این همه منابع رو در سایت قرار داده اند برای استفاده و بهتر زندگی کردن . در مورد کمپین هدفگذاری سئوالی داشتم . در خیلی از مقالات موفقیتی آمده است که برای نوشتن اهداف جملات باید در زمان حال باشد . مثلا من یک ماشین پرشیا دارم . یا من یک آپارتمان 62 متری خواهم داشت ؟میخواستم بدونم صحیح است ؟ یا نه جمله باید جور دیگری نوشته شود ؟ و دوم اینکه برای اهداف بلند مدت باید به صورت اهداف را بنویسیم ؟ سپاس از شما عزیزان
  رویال مایند
    

  سلام بله اهداف را به زمان حال بنویسید. اهداف بلند مدت هم ابتدا لیست آنها را تهیه کنید و سپس یک ویژن ده ساله تعریف کنید.

 • احسان
  پنج شنبه 21 فروردین 1399
  سلام میخواستم درباره روز سوم کمپین بپرسم.طراحی ویژن بلند مدت باید ب صورت ریز و با جزئیات بنویسیم یا همینکه ب زبان حال بنویسیم ک ب هدفمون رسیدیم کافیه؟
  رویال مایند
    

  سلام. بله به زمان حال بنویسید. گویی ده سال گذشته است.

 • Pouya
  پنج شنبه 21 فروردین 1399
  سلام یه سوال برای من پیش اومد، توی کمپین هدف گذاری گفته شده که ما در سال 3هفته برای استراحت داریم؛ این 3هفته استراحت به جز استراحت جمعه ها هست یا نه؟ یعنی اگه ما یک روز کامل در جمعه رو استراحت کردیم یک روز از 21 روز استراحت در سالمون کم میشه؟
  رویال مایند
    

  سلام. لازم نیست در این حد نگران تعطیلی ها باشید. هر سال 52 هفته است. شما از بین این 52 هفته باید 48 هفته را برای چهار چالش 12هفته‌ای انتخاب کنید و چهار هفته را به استراحت و مسافرت اختصاص دهید.

 • امیرحسین
  شنبه 16 فروردین 1399
  باسلام‌ و تبریک سال نوبه دلایلی از جمله همراه نشدن سر موقع با کمپین و تنبلی خودم امر‌ز تمامی دفترچه ها رو پرینت گرفتم و‌شروع کردم برنامه‌ هدفگذاری خودم رو.ممنونم‌ از شما و سایت فوق العدتون
  رویال مایند
    

  سلام. بسیار عالی. انشاالله امسال بهترین سال زندگی تان باشد

 • ملیکا منتظری
  چهار شنبه 13 فروردین 1399
  سلام. وقتتون به خیر. در مورد اهداف یکساله سوال داشتم. مگه نباید برای مدت زمان یک سال این اهداف رو نوشت؟ پس چرا یک بخش جدگانه مختص به تعیین بازه زمانی گذاشته شده؟ هدفی که بازه زمانیش برای 3 ماه باشه مثلا که دیگه هدف یکساله بهش گفته نمیشه.
  رویال مایند
    

  سلام . ممکن است شما بخواهید هدفی را تا پایان سال 99 محقق کنید اما از بازه زمانی تیر ماه تا اسفندماه روی آن کار کنید. به طور مثال شاید شخصی در 3 ماه اول سال آزمون مهمی داشته باشد و نتواند روی هیچ کدام از اهداف دیگرش کار کند و بخواهد از تابستان کار کردن روی اهداف دیگرش را شروع کند. اهداف یکساله اهدافی هستند که باید تا پایان اسفند 99 محقق شوند حال شما آزاد هستید که بازه زمانی دلخواهی را برای آنها در نظر بگیرید. 

 • samaneh
  پنج شنبه 7 فروردین 1399
  سلام و عرض تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت های روزافزون برای شما تیم موفق. من در روز پنجم این کمپین هستم و سوالم اینه: تبدیل اهداف 5/10 ساله به اهداف یکساله چگونه هست؟ اگر من در 5 سال آینده خودم رو یک فرد موفق از نظر مالی می بینم در حالی که الان درآمد ناچیزی دارم چطوری واقع گرایانه هدفم رو به یک هدف اسمارت تبدیل کنم که سرخورده نشم؟ سپاس
  رویال مایند
    

  سلام. خوب باید یک هدف مالی برای یکسال آینده تان طراحی کنید که هم راستا با اهداف مالی بلند مدتتان باشد. اگر می خواهید تا 5 سال آینده ماهیانه 100میلون درآمد داشته باشید امسال بر روی این هدف تمرکز کنید که به هدف ماهیانه 5 میلیون درآمد دست پیدا کنید.

 • عاطفه
  سه شنبه 5 فروردین 1399
  سلام خسته نباشید من الان داشتم روز چهاردهم کمپین هدف گذاری رو می نوشتم که به یک سوال برخوردم ببینید مثلا من میخوام تو سال جدید ساخت و ساز رو شروع کنم خوب من میدونم که باید بازه ۹۰ روزه بزارم اینو میدونم
  ولی مثلا برای این هدف من باید طی روزهای هفته باید توی چارتها چی بنویسم بعضی کارها هست که تو روز سیزدهم اومده میدونم‌که باید هر روز که اون کار رو انجام میدم یک ضربدر بزنم مثل مراقبه یا ورزش کردن یا مطالعه ولی اینو واقعا نمیدونم چیکار کنم یا مثلا میخوام هر ماه که حقوق گرفتم ۵٪ به خیریه کمک کنم یا مثلا میخوام خونه ام رو عوض کنم خوب این موارد که ربطی به شنبه و یکشنبه نداره 
  باید چیکار کنم لطفا جواب کامل بهم بدین ممنون میشم
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز لازم نیست در جدول چالش های 90روزه چیزی بنویسید. جدول چالش های 90روزه همانند یک تقویم هستند. لطف کنید دفترچه روز 15 را دانلود کنید تا متوجه شوید.

 • سعید
  دوشنبه 4 فروردین 1399
  سلام. واقعا از کمپین فوق العاده تون ممنونم. بهترین دوره ای هستش که توی زندگیم گذراندم. ازتون ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • حوری سعادت
  دوشنبه 4 فروردین 1399
  سلام..سال نو مبارک و تبریک برای سایت بسیار خوب وپربارتون..یک سوال داشتم راجب. هدف یکساله ی ذهنی و مهارتی من این رو خوب متوجه نشدم میشه لطفا یه توضیحی بفرمایید متشکرم
  رویال مایند
    

  سلام. تمام اهدافی که مربوط به یادگیری مهارتی جدید هستند. مثلاً یادگیری یک نرم افزار، زبان برنامه نویسی، یادگیری زبان انگلیسی و... مثال های زیادی در دفترچه آورده شده است.

 • احمد
  دوشنبه 4 فروردین 1399
  سلام و عرض تبریک سال نو . و تشکر از زحمات جناب ملک زاده و تیم خوبتون . سوال من در باره جداول چالشهای 90 روزه هست . توی خونه های جدول ها چه موضوعی باید نوشته بشه ؟ آیا باید هدف هر جدول بصورت تکراری ثبت بشه یا تاریخ روزها (مثل جدول نمونه) نوشته بشه؟ لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  سلام. تاریخ روزه ها نوشته شود. جدول چالش 90روزه صرفاً تقویم است.

 • م راد
  یکشنبه 3 فروردین 1399
  سلام. سال نو مبارک. زمان شرکت در این کمپین رو 15 تا 25 اسفند نوشتید، یعنی الان امکان تهیه و شرکت در این کمپین وجود نداره؟ در صورت امکان شرکت در کمپین لطفا راهنمایی لازم جهت ثبت نام را بفرمایید.
  رویال مایند
    

  سلام. چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید فقط کافی است اشتراک الماس سایت را تهیه کنید.

 • احسان میردامادی
  شنبه 2 فروردین 1399
  سلام سلام سلام خدمت تمام عزیزان رویال مایند وقتتون به خیر و شادی ، خواستم سال جدید را به شما عزیزان گرامی تبریک بگم و امیدوارم سالی سرشار از عشق ، سلامتی، شادمانی ‌و ثروت داشته باشید ، شما عزیزانی که وجودتان در این دنیا مایه برکت است، دوستتون دارم ، موفق باشید
  رویال مایند
    

  سلام. عید نوروز شما نیز مبارک.

 • احمد مشایی
  جمعه 1 فروردین 1399
  با سلام میخواستم بدونم کمپین رو میشه از ابتدای 99 شروع کرد و محتوای مطالب شما موارد ذکر شده از کتاب هال الرود هست یا خیر چون من اون بسته رو قبلا خریداری کردم. ممنون میشم پاسخ بدین
  رویال مایند
    

  سلام. کمپین هدف گذاری به گونه ای طراخی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید. خیر ربطی به هال الرود ندارد.

 • امیر
  چهار شنبه 28 اسفند 1398
  هدف من برای سال 99 : قوی تر از سال 98
  رویال مایند
    
 • محمدمهدی
  سه شنبه 27 اسفند 1398
  سلام خدمت تیم زحمتکش رویال مایند لطفا یک نمونه پاراگراف ویژن مربوط به روز سوم مثال بزنید ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. یک پاراگراف با زمان حال بنویسید. مثلاً در رابطه با اهداف مالی فرض کنید 10 سال گذشته است وشما به تمام اهداف مالی خود دست یافته اید. جملات را با زمان حال بنوسید. من به فلان هدف مالی دست یافته ام.

 • مرحمت پناه زاده بقال
  دوشنبه 26 اسفند 1398
  ابن کمپین بسیار عالی هست و من از اینکه با رویال ماند آشناشدم خدا را شکر می کنم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • نرگس امینی
  دوشنبه 26 اسفند 1398
  سلام ب تمامی اعضای تیم حرفه ای رویال پایندپیشاپیش سال جدید رو بهتون تبریک میگم و آرزوی موفقیت روزافزون براتون دارم 🌹 من همین امروز دفترچه اهداف رو تهیه کردم, و واقعا خوشحالم ک ب تمام خواسته هام توسال۹۹ رسیدم, چون هم ب آموزشهای اصولی شما ایمان دارم و هم باخودم عهد کردم تمام تمرینات رو عملی کنم ک به بهترین ورژن خودم تبدیل بشم و سال۹۹ رو به بهترین سال عمرم تبدیل کنم ❤💪✔
  رویال مایند
    

  سلام. سال نو شما هم پیشاپیش مبارک. انشاالله سال 99 بهترین سال زندگی تان  شود.

 • علی امامی
  دوشنبه 26 اسفند 1398
  سلام برنامه هدفگذاری 99 عالی کامل با تمام جزییات ممکن بود از شما بزرگواران رویال مایند تشکر فراوان دارم
  رویال مایند
    

  سلام. بسیار فوق العاده. انشاالله سال 99 بهترین سال زندگی تان شود.

 • نرگس
  دوشنبه 26 اسفند 1398
  سلام از لطف گروه رویال مایند خصوصا آقای ملک زاده کمال سپاسگزاری را دارم برنامه هدفگذاری بسیار عالی بود
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • رضا فضل الهی
  یکشنبه 25 اسفند 1398
  درود بر شما ، ببخشید در زمان شرکت در کمپین و پر کردن دفترچه ها پشتیبانی هست برای پرسیدن سئوال و راهنمایی ؟
  رویال مایند
    

  سلام. دفترچه ها با جزییات زیادی آماده شده اند با این وجود می توانید پرسش خود را به بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ ارسال کنید.

 • فاطمه ذبیحیان
  شنبه 24 اسفند 1398
  درود برتیم قدرتمند و پرمحتوای رویال مایند پیشاپیش سال نو رو به تیم رویال مایند عزیزم تبریک میگم و سالی پر از موفقیت و شادمانی رو براتون آرزومندم امیدوارم امسال با این کمپین به تمام اهدافم برسم سپاس از شما خداقوت
  رویال مایند
    

  سلام. سال نو شما نیز پیشاپیش مبارک باشد و امیدواریم سال جدید بهترین سال زندگی شما شود.

 • محمد
  شنبه 24 اسفند 1398
  سلام به تیم خوب رویال مایند. من به خاطر مشغله که داشتم این کمپین را دیر شروع کردم الان روز ششم هستم با توجه به اینکه گفته بودین هر روز یک دفترچه را مطالعه کنیم به همین منوال ادامه بدم یا فشرده کار کنم تا عید تموم کنم؟؟؟
  رویال مایند
    

  سلام. بهتر است هر روز یک دفترچه را مطالعه کنید تا تمرینات با دقت به انجام برسند

 • فریماه فرجامی
  پنج شنبه 22 اسفند 1398
  سلام و عرض ادب ببخشید از روز ۱۵ به بعد هیچ دفترچه دیگه ای نیست ؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز کمپین 15 روزه است.

 • Abolfazl
  چهار شنبه 21 اسفند 1398
  با سلام من محتوای کمپین هدف گذاری مربوط به سال قبل رو دارم می خواستم بپرسم آیا محتوا ، روند ، فرم ها و نوع کار نسبت به سال قبل تغییری دارد ؟ و اینکه نیاز به خرید کمپین هدف گذاری امسال رو حتماً دارم ؟
  رویال مایند
    

  سلام. کاملاً تغییر کرده است

 • موسوی
  دوشنبه 19 اسفند 1398
  سلام دیر نشده برای شرکت در کمپین هدف گذاری؟
  رویال مایند
    

  سلام. چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • سعید
  یکشنبه 18 اسفند 1398
  سلام وقتتون بخیر باشه.. امسال قطعا یکی از حیرت انگیز ترین سالای زندگیمون در انتظارمون خواهد بود.. یه سوال داشتم خدمتتون اونم اینکه اینکه چندین بخش برای اهداف مالی و شغلی در نظر گرفتین...مثلا من میخوام علاوه بر حرفه اصلی خودم توی بورس و نویسندگی هم فعالیت کنم.. الان باید اینا رو تو بخش شغلی بنویسم؟بعد اینکه قسمت های مختلف مالی رو هم ممنون میشم راهنمایی کنین که چجوری پر کنیم..بعد اینکه عزیز باید سرمایه گذاری و پس انداز و خرید ماشین رو جدا جدا بنویسیم درسته؟ بسیار سپاسگزارم از پاسخ گویی تون❤️❤️🙏
  رویال مایند
    

  سلام. بله همانطور که خودتون فرمودید اهداف شغلی مختلف رو در جدول های مختلف بنویسید و اهداف مالی مختلف هم همینطور. مثلاً هدف مالی  افزایش درآمد، هدف مالی پس انداز، هدف مالی سررمایه گذاری، هدف مالی امور خیریه و...

 • مه‌سا
  جمعه 16 اسفند 1398
  امروز داشتم اتاقمو تمیز می‌کردم، برگه‌ایی رو دیدم که اهداف یکساله سال پیش رو دیدم، یه سری هزینه‌ها بود که بایستی میپرداختم. اون موقع بیکار بودم. همه شون انجام شده بود و پرداخت شده بود( خودم تمام اون هزینه‌ها رو با پول خودم پرداختم). اهداف کوتاه مدت یکسال خیلی جدی‌تر از اونی هستن که فکر می‌کنیم. / ممنون از تیم رویال مایند.
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • آلا
  پنج شنبه 15 اسفند 1398
  سلام.ببخشید من امروزاشتراک رو تهیه کردم فقط تا قفل ششم باز شده.بقیه ی قفلا کی باز میشه؟
  رویال مایند
    

  سلام. هر روز قفل یک قسمت باز می شود

 • حمیدرضا بغدادی
  پنج شنبه 15 اسفند 1398
  سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما. من اگر بخوام وسایل تعمیرات موبایل بخرم و یا ماشینمو عوض کنم تو کدوم قسمت باید بنویسمش تو قسمت مالی؟ یا دارایی های؟
  رویال مایند
    

  خرید خودرو و ملک مربوط به اهداف سبک زندگی می شود

 • محمود
  پنج شنبه 15 اسفند 1398
  سلام مطالب عالی و بی نظیر هست لطفا در خصوص سوال اهداف یک ساله از چه روشی و چگونه باید این هدف را محقق کنی بیشتر توضیح دهید منظورتان این است که با جزییات کامل از صفر تا صد مسیری را که می خواهیم طی کنیم را بنویسیم اگر ممکن است برای یک هدف این سوال و سایر سوال های تعیین اهداف یک ساله را کامل وبا جزییات مثال بزنید ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. خیر صرفاً به صورت لیست وار بنویسید که چه کارهایی را برای تحقق آن هدف باید به انجام  برسانید. 

 • الهام
  پنج شنبه 15 اسفند 1398
  عالیه
  رویال مایند
    
 • ویدا
  پنج شنبه 15 اسفند 1398
  سلام من روز سوم کمپین هدف گذاری هستم برای بیشتر اهدافم نمی تونم زمان تعیین کنم امکانش هست این قسمت خالی بمونه لطفا راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  سلام در روز سوم نیاز به تعیین اهداف ندارید. روز سوم مربوط به اهداف بلند مدت است. تعیین بازه زمانی فقط مربوط به اهداف کوتاه مدت است.

 • شهرام
  سه شنبه 13 اسفند 1398
  سلام و خسته نباشید به تمامی زحمت کشان رویال مایند و شخص ملک زاده عزیز، نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم ، واقعا چه انسانهای شریف و خوش طینت و متعالی هستین ، واقعا دست پریزاد به همت و تلاشتان ، در این شرایط خاص جامعه برای قشری از جامعه که خواهان تحول و انقلاب درونی هستن چراغ امید بخش آرزوهایشان شدیدن، شاید برای خرید اشتراکتون هزینه ای کردم ولی از مطالب و کتابها استفاده هایی کردم که مرا در رسیدن به نجوای درونی و رسالت وجودی ام امیدوار ساخته،ممنون بابت تمام خوبیهاتون🙏👌💪🌷🌻
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • آزیتا مهدیپور
  سه شنبه 13 اسفند 1398
  سلام وقت به خیر در مورد ویژن توضیح بیشتری بدین لطفا بامثال
  رویال مایند
    

  به صورت یک پاراگراف تصویر ذهنی از ده سال آینده را بنویسید. فرض کنید ده سال گذشته و به تمام اهداف بلند مدت رسیدید. فعل جملات را با زمان حال بنویسید. مثلاً: هم اکنون من به تناسب اندام ایده آلی که خواهان آن بوده ام دست یافته ام.

 • زادحیدر
  سه شنبه 13 اسفند 1398
  سلام خوشحالم که تردید نکردم و طرح الماس رو گرفتم کتاب عالیه مخصوصا کلوپ ۵ صبح محشر دوستدار دوباره بخونمش ممنونم رویال مایند ممنون 💞💝🙏💐🌸🌹🌷
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • حسین پیل پا
  دوشنبه 12 اسفند 1398
  سلام
  من اشتراک الماس شما رو دارم ولی دفترچه های کمپین هدف‌گذاری برام دانلود نمیشه هر کاری میکنم. میزنم روشون ولی روی دانلود نمیان.
  هم با مرورگر خود اینستاگرام زدم هم کروم و هم فایرفاکس ولی نمیاد بالا.
  نام کاربری من:
  hossein.pilpa@gmail.com
  لطفا پیگیری کنید ممنونم
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ پیام دهید تا مشکل شما را رفع کنند.

 • فروغ فریدونی
  دوشنبه 12 اسفند 1398
  من اشتراک یکساله الماس رو از خرداد پارسال تهیه کردم اما دفترچه‌های کمپین هدفگذاری برای من باز نمیشه. لطف می‌کنید بررسی کنید؟ پیشاپیش متشکرم و منتظر دریافت پاسخ از شما
  رویال مایند
    

  سلام . دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ پیام دهید تا مشکل شما را به سرعت برطرف کنند.

 • سحر
  دوشنبه 12 اسفند 1398
  با عرض سلام و ادب عذر ميخوام دفترچه ١و ٢من اولين روز باز شد ولى دفتر ٣هنوز باز نيست محبت ميكنيد پيگيرى كنيد ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام. هر روز قفل یک دفترچه باز خواهد شد.

 • محمد
  یکشنبه 11 اسفند 1398
  سلام ،عرض ادب و خدا قوت خدمت تیم بی نظیر رویال مایند دوست داشتنی. خدا را شاکرم که امسال در کمپین هدف گذاری شرکت میکنم با ایمااااان قلبی باور دارم که امسال بهترین و عالی ترین سال زندگی من خواهد بود .از مدیریت سایت رویال مایند با تمام وجودم متشکر و قدر دانم که این فضای فوق العاده رو برای ما فراهم کردن .
  رویال مایند
    

  سلام. بدون شک سال 99 بهترین سال زندگی تان خواهد بود.

 • صدف
  یکشنبه 11 اسفند 1398
  سلام ببخشيد ما با اشتراك الماس هم ميتوانيم در هدف گذاري شركت كنيم هم بطور. رايگان دسترسي به مطالب و كتابها صوتي و ... و وبينار ها و سمينار ها ؟؟؟؟در بخش توضيحات اينگونه گفته شده ، درست است؟؟؟
  رویال مایند
    

  سلام. بله برای شرکت در کمپین کافی است اشتراک الماس تهیه کنید.

 • عباس ابراهیمی
  یکشنبه 11 اسفند 1398
  سلام . من متاسفانه با تاخیر متوجه این کمپین شدم. الان میخوام از امروز یا فردا شروع کنم. آیا مشکلی داره؟؟اگه میشه ی توضیح مختصری بدید ممنون میشم. چون بالاخره با تاخیر میخوام شروع کنم. امکانش هستش ک بتوانم شروع کنم یا خیر؟
  رویال مایند
    

  سلام. هیچ مشکلی نیست. کمپین به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید. تنها کافی است روزانه یک دفترچه را مطالعه کنید و تمرینات آن را به انجام برسانید.

 • مریم حسینزاده
  یکشنبه 11 اسفند 1398
  سلام من دیسب عضو اشتراک الماس شدم وبه کمپین هدفگذاری پیوستم وقتی داشتم دفترچه اول رو مطالعه میکردم گوشیم خاموش سد وقتی دوباره گوشیمو روشن کردم دیگه دفترچه دانلود نمیشه امروز صبح هم امتحان کردم لطفا راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز این مورد را با بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ درمیان بگذارید تا مشکل شما را رفع کنند.

 • سینا
  یکشنبه 11 اسفند 1398
  من از پریروز آماده ی کمپین شدم. امروز بعد از 40 روز گشتن تونستم خونه ی مناسب پیدا کنم و با همسرم زنگیمون رو شروع کنیم. هم زمانی این اتفاق و شروع کمپین برام معنی داره. امیدوارم همه بتونن ب ویژنهاشون برسن
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • عطیه عالی مقام
  شنبه 10 اسفند 1398
  سلام .چه زمانی قفل اولین دفترچه باز میشه؟؟
  رویال مایند
    

  ساعت 7 شب روز شنبه

 • تهرانی
  شنبه 10 اسفند 1398
  من در چالش سحرخیزی هم شرکت کردم بهتر است اول چالش رو به پایان برسونم بعد این دفترچه ها رو شروع کنم یا مطالعه هر دو دفترچه ها با هم امکان داره ؟؟
  رویال مایند
    

  سلام. پیشنهاد می کنیم فعلا تمرکز را بر روی کمپین هدف گذاری بگذارید زیرا خلاصه دفترچه های سحرخیزی در دفترچه مدیریت عادت های افراد فوق موفق آورده شده است

 • سمیره هاشمی پور
  شنبه 10 اسفند 1398
  سلام هنوز برای اولین بار شرکت کردم مطمئنم که جواب میگیرم
  رویال مایند
    

  حتماٌ جواب خواهید گرفت

 • رضا رفیع
  شنبه 10 اسفند 1398
  با شما سال 98 بهترین سال زندگی من شد. توی اکثر هدفهام به بالاترین درجه موفقیت رسیدم و مهم ترینش کنار شما تیم رویال مایندقرار گرفتن بود. شما بی نظیرید. سال 9 هم قطعا بهترین سال زندگی من خواهد بود
  رویال مایند
    

  سلام. قطعاً جناب رفیع سال 99 بهترین سال زندگی تان رقم خواهد خورد.

 • بیتا کریمی
  جمعه 9 اسفند 1398
  من تازه با این سایت آشنا شدم وخیلی خوشحالم .امیدوارم بتونم با کمک شما زندگیمو متحول کنم .همین که در مسیر صحیحی قدم بردام شگفت انگیزه 🙏💎
  رویال مایند
    

  سلام. حتماً تحول عظیمی در زندگی تان رخ خواهد داد و سال 99 به بهترین سال زندگی تان تبدیل می شود.

 • محدثه
  جمعه 9 اسفند 1398
  سلام؛بی صبرانه منتظرم؛من سال قبل هم شرکت کرده بودم و با افتخار اعلام میکنم که به بیشتر اون اهداف یکساله دست پیدا کردم😊💪🏻ان شاالله سال بعد اینموقع با یه نمره ی عالی از آزمون آیلتس در خدمت شما خواهم بود🌺🌺🌺رویال مایند بهترین دوست منه,بی تعارف بهترینه
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده. انشاالله سال 99 بهترین سال زندگیتون باشه

 • 🥰Arezoo🥰
  جمعه 9 اسفند 1398
  سلام من کمپین سحرخیزی و دیر شروع کردم و چند روز هم کلا ۱۵تا۳۰ مین زودتر بیدار میشم چون خودم ساعت ۵:۴۵ باید بیدار بشم و برم سرکار ‌ولی ناامید نشدم و ادامه دادم درسته دست و پا شکسته انجام میدم ولی انجامش میدم خیلی خوبه توی رفتارم هم تاثیر گذاشته حتی من اصلا نماز خون نبودم دو‌روزی میشه شروع کردم به نماز خوندن خیلی خیلی ممنونم ازتون رویال مایندی های عزیز ون بعد از پیدا کردن شما اقای علی میر صادقی و پیدا کردم و ایشون هم گفته های نابی دارن که کمک بسزایی در من کرد...پیش به سوی هدف گذاری سال ۹۹ یقین دارم سال ۹۹ بهترین سال زندگیمه چون من احساس میکنم تازه بهمن۹۸ متولد شدم نه اردیبشت ۷۲ ....
  رویال مایند
    

  سلام. به شما تبریک می گوییم که وارد مسیر رشد و تعالی شدید. حتماً سال 99 بهترین سال زندگی تان خواهد شد.

 • zahrarafiei
  جمعه 9 اسفند 1398
  salam vaght bekher ... etelaat bishtar darbareye in kampein ro az che tarigh mitonam dashte basham...mesle nahve ejraee un....ba sepas faravan bekhatere sayte khobetoon.
  رویال مایند
    

  به زودی در اینستاگرام رویال مایند اطلاع رسانی کامل انجام می شود

 • هادی خمسه
  جمعه 9 اسفند 1398
  کاش کمپین چندتا مشاور وکوچ داشت وهرکوچ مسوولیت مشاوره جهت تعیین درست اهداف ونظارت برطی شدن مسبردرست جهت رسیدن به اهداف روبرعهده میگرفت
  رویال مایند
    

  دفترچه ها به گونه ای طراحی شده اند که شما می توانید با دقت فرآیند هدف گذاری را تکمیل کنید و نیازی به کوچ ندارید.

 • نورا
  پنج شنبه 8 اسفند 1398
  سلام، وقتتون بخیر، من امشب یعنی پنج شنبه شب ، اشتراک الماس رو خریداری کردم و خیلی امیدوارم به این اقدامم و قصد شرکت در کمپین هدف گذاری رو دارم برای تیم رویال مایند ، سایر اعضا و خودم آرزوی موفقیت می کنم.
  رویال مایند
    

  سلام. حتماً سال 99 بهترین سال زندگی شما خواهد شد.

 • فاطمه
  پنج شنبه 8 اسفند 1398
  سلام. من واقعا ایمان دارم که هدف گذاری جواب میده و ما رو به خواسته ها و اهدافمون میرسونه. به شما رویال مایندی ها خدا قوت میگم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علی مهروانی نیکو
  سه شنبه 6 اسفند 1398
  بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم ممنونم از تیم خوبتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • سوزان کوچکی
  سه شنبه 6 اسفند 1398
  سلام واحترام مجدد جزوات این کمپین از 10 اسفند بار گذاری می شود؟ مانند چالش سحر خیزی که 4 روز قبل از شروع چالش باید اقدام می شد نیست ؟ بنده چالش سحر خیزی را دیر اقدام کردم مقداری از برنامه عقب هستم نمی خواهم در مورد این کمپین تاخیری داشته باشم .
  رویال مایند
    

  سلام. کمپین دقیقاً از 10 اسفند شروع خواهد شد

 • ناهیدفرحی شکوه
  دوشنبه 5 اسفند 1398
  با سلام و احترام ،وقتتون بخیر من به تازگی عضورویال مایند شده ام و آشنایی بااین کمپین ندارم و از آنجاییکه مشغول کار هستم اگر ممکنه توضیحی در مورد نحوه کار ومیزان زمان مورد نیاز هماهنگ شدن با این کمپین را توضیح دهید تا بتوانم برنامه ریزی کنم و از این فرصت استفاده کنم. باتشکر
  رویال مایند
    

  کمپین هدف گذاری از دهم اسفند در بخش محتواتی ویژه سایت برگزار می شود و روزانه حدود یک ساعت زمان برای انجام تمرینات نیاز دارید

 • سوزان کوچکی
  دوشنبه 5 اسفند 1398
  سلام واحترام دربخش محتوای ویژه . کمپین هدف گذاری من جزوه ای برای چاپ نمی بینم . با پشتیبان هم تماس گرفتم ایشون خوب راهنمایی نکردند در بخش شکایات نیز مطرح نمودم جوابی داده نشد. لطفا راهنمایی کنید.
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز به وضوح جمله بزرگی نوشته شده است که کمپین از دهم اسفند شروع می شود.

 • حمید دهقانیان
  پنج شنبه 1 اسفند 1398
  شما عالی هستید.
  رویال مایند
    

  ممنون ازلطف شما

 • مجتبی
  دوشنبه 14 بهمن 1398
  با سلام.اشتراک سالیانه یعنی تا پایان سال ۹۸ یا یکسال از زمان خرید اشتراک؟  در صورت خرید اشتراک از برنامه های هدف گذاری برای سال بعد میشود استفاده کرد؟
  رویال مایند
    

  سلام. یعنی یکسال کامل. مثلاً بهمن 98 تا بهمن 99

 • Omid Abbasi Zadeh
  شنبه 30 آذر 1398
  سلام وقت بخیر 
  من تازه طرح الماس رو خریداری کردم 
  با توجه به اینکه ۳ماه از سال باقی مونده چ کار کنم!؟
  رویال مایند
    

  می توانید دفترچه ها را مطالعه کنید و از همین 3ماه پایانی سال حداکثر استفاده را ببرید

 • Azin
  سه شنبه 12 آذر 1398
  سلام وقت بخیر 
  من کنکوری هستم 
  به نظرتون کمپین هدف گذاری الان برام خوبه 
  یا سال دیگه که کنکور دادم وارد این کمپین شم؟
  رویال مایند
    

  سلام. می توانید از آموزه های این دفترچه برای هدف گذاری درسی استفاده کنید

 • محمد
  سه شنبه 7 آبان 1398
  سلام 
  برای ساختن فیلم ذهنی و همینطور زیبابین به کدوم قسمت باید مراجعه کنم چون در کتاب ماورای طبیعی شدن گفتین که به این قسمت مراجعه بشه ولی من پیدا نکردم
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ پیام دهید.

 • Majid
  شنبه 6 مهر 1398
  سلام و خست نباشید من‌تازه جزوه های این کمپینگ رو پرینت گرفتم منتهی من جزوه های چالش سحرخیزی رو هم به طور کامل پرینت کردم.حالا نمیدونم با کدوم شروع کنم بهتره و آیا میش دوتاش باهم کار کرد و چطور؟کلا اگ راهنمایی بفرمائید برای بنده ک تازه میخوام جدی شروع کنم یه زندگی متفاوتو باید چیکار کنم در ضمن کنکوری هم هستم .
  ممنون میشم پاسخ دهید.
  رویال مایند
    

  سلام. بله ابتدا دفترچه های کمپین هدف گذاری را تکمیل کنید و سپس به سراغ چالش سحرخیزی بروید.

 • آرش کشاورز
  سه شنبه 19 شهریور 1398
  سلام و احترام
  ایا برای استفاده از کمپین هدفگذاری تنها می بایست اشتراک الماس داشته باشیم و یا تعرفه خاص خود را هم می تواند داشته باشد که کمی ارزان تر باشد؟
  البته من در کلوب سحرخیزان عضوم و با سایت تا حدی اشنا هستم و در قسمت تعرفه ها برای هدفگذاری چیزی جز همان اشتراک الماس ندیدم , درست عرض می کنم؟
  ( در ضمن از شرکت در کلوب سحرخیزان بسیار خوشحال هستم رویال مایند عزیز )
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز کمپین هدف گذاری متعلق به بخش محتوای ویژه سایت رویال مایند است و برای دسترسی به آن باید اشتراک الماس داشته باشید.

 • سمیه
  دوشنبه 10 تیر 1398
  سلام من به اهداف سه ماهه اول سال دست پیدا کردم هدفم این بود که 3 کیلو کم کنم و خیلی اهداف دیگر که باورم نمیشه دارم به تک تک اونها میرسم خیلی خوشحالم هزینه ای که پرداخت کردم نتیجه ای ده ها برابر و در آینده صدها برابر خواهد داشت ازتون ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، بسیار خوشحال هستیم از نتایج عالی شما. انشاالله در چالش 90روزه تابستان هم بتوانید به اهداف جدیدی دست یابید.

 • اتی
  چهار شنبه 5 تیر 1398
  سلام من تازه عضو شدم اصلا متوجه نمیشم چجوری وارد کمپین هدف گذاری و سحرخیزان بشم لطفا راهنماییم کنید
  رویال مایند
    

  سلام، لطف کنید با بخش پشتیبانی در تلگرام و واتساپ در تماس باشید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

 • نعمت سلاطی
  جمعه 3 خرداد 1398
  عالیه پس سپاس
  رویال مایند
    
 • مصطفی
  سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
  سلام به تیم خوب رویال ماند .من به تازگی با شما آشناشدم ومتاسفانه با کمپین اهداف سالانه رو نتونستم از بهار شروع کنم وشما در دفترچه هاتون کاملا تاریح هفته هارومشخص کردین اگه امکانش هست سرس فایل هاروقراربدید تا برنامه هاردرست کرده وپیش بریم باتشکر
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز هیچ فرقی نمی کند شما می توانید به طور مثال از هفته ششم بهار وارد دفترچه مدیریت هفتگی اهداف شوید و شش هفته اول را خالی بگذارید

 • مصطفی
  دوشنبه 23 اردیبهشت 1398
  باسلام به گروه موفق رویال ماند .لطفا دوره ها وسمینار های آقای رابینز روبیشتر قرار بدید.باتشکر
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • سمیه
  سه شنبه 10 اردیبهشت 1398
  با سلام من مدتی قبل با برنامه ریزی دمو آشنا شده بودم که به صورت یک مثلث بود و هر روز که همه کارها را انجام می دادم اولین مربع داخل مثلث را پر می کردم و به همان صورت ادامه می دادم اما چون اطلاع زیادی از این برنامه ریزی نداشتم و فقط از طریق یکی از دوستانم شنیده بودم به آن عمل می کردم. می خواستم خواهش کنم اگر در این زمینه آگاهی دارید در مورد برنامه ریزی دمو هم مطلب بزارید توی اینترنت هر چقدر جستجو کردم اصلا نیست حتی توی سایت های خارجی هم. البته من تو برنامه هدف گذاری شرکت کردم و خیلی عالی دارم پیش میرم و مطمئنم امسال به همه اهدافم میرسم
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز در مورد این شیوه برنامه ریزی اطلاع نداریم

 • Mahdi
  شنبه 7 اردیبهشت 1398
  با سلام به تیم قوی رویال مایند
  ممنون میشم در مورد زمان اشتراک گذاری کتاب Getting Things Done اطلاع رسانی بفرمایید. چون گفته بودید اول اردیبهشت اشتراک گذاری این کتاب شروع می شود.
  با تشکر.
  رویال مایند
    

  از سه شنبه، دهم اردیبهشت به اشتراک گذاشته خواهد شد

 • کیمیا
  جمعه 6 اردیبهشت 1398
  سلام وخداقوت به همه زحمت کشان این سایت. یه سوال داشتم اینکه دفترچه های هدف گذاری و کلا همه اون چیزایی که باید مطالعه کنیم و روزانه یادداشت برداری کنیم باید خودمون پرینت بگیریم یا نسخه های چاپی هست که بشه تهیه کرد؟ متاسفانه هزینه پرینت خیلی بالا هستش. اگه نسخه چاپی باشه هزینه اش مناسب تر میفته.
  رویال مایند
    

  سلام، در حال حاضر فقط نسخه الکترونیکی قابل پرینت موجود است.

 • َArash
  چهار شنبه 4 اردیبهشت 1398
  سلام میکنم خدمت تمامی عزیزان و استادان بزرگ و خوب تیم رویال مایند و تشکر میکنم بابت زحماتتون و همچنین ممنونم از سایت پر محتوا و انگیزه بخشی که دارین واقعا عالیه.
  فقط یه سوال داشتم این که کتاب ماوراء طبیعی شدن صوتیش هم منتشر میکنید یا نه و یا نسخه چاپی؟؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  نسخه چاپی را بعد از گرفتن مجوز منتشر خواهیم کرد. اما نسخه صوتی هنوز معلوم نیست.

 • hossein
  جمعه 30 فروردین 1398
  سلام در هدف یک سال اینده که مد نظر میگیریم، یک هدف را باید در نظر بگیریم که در دست رس باشه یا میتونیم رویا پردازی کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  بهتر است اهداف بلند مدت بزرگ باشند و اهداف کوتاه مدت دست یافتنی

 • امیرمحمد
  سه شنبه 27 فروردین 1398
  سلام! فرموده بودید که کتاب Getting Things Done رو تو بخش محتوای ویژه قرار میدید! پس چی شد؟
  رویال مایند
    

  از یکم اردیبهشت

 • فرناز
  دوشنبه 26 فروردین 1398
  من حدود ۷-۸ماهه عضو شدم ولی نه میدونم چطور میتونم دانلود کنم نه اینکه از کجا شروع کنم بهتره ،حجم مطالب بالاست من هر بار میام یه چالش دارین که حتی نمیدونم دفترچه هاش رو از کجا میگیرن😔
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ابتدا در کمپین هدف گذاری شرک ت کنید و سپس در چالش سحرخیزی شرکت کنید. بقیه محتوای سایت هم بنا بر سلیقه خودتان دانلود کنید و مشاهده کنید. ترتیب خاصی وجود ندارد باید ببینید به آموزه های کدام یک اساتید بیشتر علاقه دارید.

 • حلما
  دوشنبه 26 فروردین 1398
  سلام فردا شروع چالش هست،چطوره؟ یعنی قبلش چند دفترچه رو باید خوانده باشیم؟؟ و چیکار میکنیم
  رویال مایند
    

  بله از فردا صبح به مدت 5 روز دفترچه های ورود به چالش به اشتراک گذاشته می شوند

 • شیما
  سه شنبه 20 فروردین 1398
  سلام دوباره، خسته نباشید
  فرمودید نمونه ایی تکمیل شده از دفترچه مدیریت هفتگی رو تو سایت یا کانال میزارید ،ما منتظریم میشه هرچه زودتر زحمتش رو بکشید ممنون میشم
  رویال مایند
    

  چشم

 • شیما
  سه شنبه 20 فروردین 1398
  سلام عزیزان خواستم حس خوب الانم رو با شما در میون بزارم 
  باور کنیم ما یکی رو داریم ماوراء طبیعت کسی که هر غیر ممکنی رو از راهی ناشناخته و زودتر از هر زمانی که فکر کنیم ممکن میکنه 
  باورکنیم ما مخلوق و دست ساخته همون خداییم ،خدایی که صاحب زمین و آسمون و همه موجودات در آن هست 
  خودمون زندگیمون و همه عزیزامون رو به خودش بسپاریم و در نهایت لذت بخاطر همه ی کارهایی که داره برامون انجام میده شاکر باشیم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • نگین
  دوشنبه 19 فروردین 1398
  با سلام و احترام من تازه اشتراک الماس رو خرریداری کردم باید طبق چه ترتیب و برنامه ای محتوای اشتراک ویژه و کلوب سحرخیزان رو دنبال کنم چون برنامه و زمان بندی مشخصی ارایه نشده تایم بندی و اولویت بندی ندارم برای دنبال کردنشون ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  رویال مایند
    

  بهتر است اول در کمپین هدف گذاری سال 98 شرکت کنید و سپس وارد چالش سحرخیزی شوید و بعد از آن هر کتاب و سمیناری را که دوست داشتید مشاهده کنید.

 • hani
  دوشنبه 19 فروردین 1398
  با سلام 
  ببخشید میشه بدون انجام تمرینات 7 روز ، دفترچه مدیریت هفتگی اهداف و انجام داد ؟
  رویال مایند
    

  ما پیشنهاد می کنیم حتماً تمرینات دفترچه ها را انجام دهید

 • آننون
  شنبه 17 فروردین 1398
  سلام میشه یکی به من بگه برای اهداف روابط چجوری چالش ۹۰ روزه ایجاد کنم؟!😐
  رویال مایند
    
 • شیما
  پنج شنبه 15 فروردین 1398
  سلام خسته نباشید،در تکمیل دفترچه مدیریت هفتگی مشکل دارم ،مثلا در جدول صفحه7 که از بلوک های زمانی حرف زده چطور باید جدول رو تکمیل کرد؟؟؟؟؟
  این بلوکهای زمانی برای همه ی اهداف هست؟؟؟
  اهداف روابط یا سبک زندگی رو چطور میشه در بلوکهای زمانی تقسیم.کرد
  من متوجه نمیشم چرا برای هفته اول یک نمونه کامل شده تو سایت نمیزارید.
  رویال مایند
    

  چشم یک نمونه تکمیل شده را قرار خواهیم داد

 • اسحاق
  سه شنبه 13 فروردین 1398
  با سلام
  بنده از سال اول اشتراک الماس داشتم و الان هم تمدید کردم و فایلها رو تا روز هفتم پرینت گرفتم و یک دفترچه زیبا ساختم و فکر می کردم که کلا همینه ولی الان دیدم که یه فایل جدید هم اضافه شده و 208 صفحه است آیا بهتر نبود یه راهنمای استفاده و روال رو همون اول میذاشتید تا سر درگم نباشیم . با عرض پوزش روش ارائه فایلها اصلا شفاف و کاربردی نیست. من الان گیج شدم که چکاری باید انجام بدم. اون فایلها تا روز هفتم چی بود و این فایل گل منیجر چیه؟ لطفا راهنمائی کامل و دقیقتری ارائه گردد.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این فایل 208 صفحه ای ربطی به فایل های قبلی ندارد. این دفترچه مدیریت هفتگی اهداف است و برای مدیریت 48 هفته ای اهداف طراحی شده است. شما به درستی دفترچه های قبل را پرینت گرفته اید. این دفترچه 208 صفحه ای هم می توانید جداگانه پرینت بگیرید.

 • صدیقه
  دوشنبه 12 فروردین 1398
  سلام.وقتتون بخیر.دفترچه های هدفگذاری جهت فروش هم دارین یا باید پرینت بگیرم؟تشکر
  رویال مایند
    

  سلام، در حال حاضر فقط نسخه الکترونیکی برای پرینت موجود است

 • ساناز
  یکشنبه 11 فروردین 1398
  سلام
  سال نو مبارک
  خیلی ممنون از سایت بسیار خوبی که دارید.
  من تازه با کمپین هدف گذاری همراه شدم، اینطور که خوندم قبل از شروع کمپین که 17 ام هست، 7 روز باید با توجه به این مطالبی که ارائه شده در هر روز مواردی رو انجام بدیم، سوال م اینجاست که این هفت روز رو قبل از شروع کمپین باید انجام بشه یا طی چالش 90 رو انجام میشه؟ یا این 7 روز رو هر هفته تکرار میکنیم؟ یا اینکه قبل از 17 ام برنامه های کوتاه مدت ، بلند مدت، برنامه های سلامتی، برنامه های مالی شغلی وهمگی رو مشخص کنیم؟ روند رو لطفا توضیح بدید ممنون میشم.
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز ابتدا تمرینات این هفت روز را به انجام می رسانید و سپس بر اساس دفترچه مدیریت هفتگی اهداف وارد چالش 90روزه می شوید.

 • حامد
  یکشنبه 11 فروردین 1398
  سلام یه سوالی از خدمتتون داشتم‌
  من دفترچه سال پیش رو داشتم و با اون هدف گذاری رو انجام دارم‌میدم 
  الان دیدم فرق کرده 
  میخواستم بپرسم بهتره ادامه اش رو با این روال جدید جلو برم؟
  رویال مایند
    

  سلام، بهتر هست با دفترچه های سال جدید جلو بروید

 • Neda
  جمعه 9 فروردین 1398
  سلام 
  با تشکر از سایت بسیار خوبتان . من اشتراک الماس رو تهیه کردم و برای شرکت در کمین بزرگ هدفگذاری فایلهای کمپین هدف گذاری رو دانلود کردم . قدم بعدی چیه ؟
  رویال مایند
    

  تمرینات دفترچه ها را انجام دهید و طبق دفترچه مدیریت هفتگی اهداف از 17 فروردین وارد اولین چالش 90 روزه شوید

 • هما
  جمعه 9 فروردین 1398
  کاش بشه این دفترچه ها و همینطور دفترچه های چالش سحرخیزی رو هم چاپ کنید تا سفارش بدیم
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • صبا
  جمعه 9 فروردین 1398
  سلام.وقت بخیر.ممنون از اطلاعات خوبتون.من میخوام تو کمپین هدف گذاری شرکت کنم.اشتراک الماس هم دارم.ولی اون قسمتی که در مورد دانلود گفته رو نمیتونم انجام بدم.لطفا راهنمایی کنین.ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند.

 • شیما
  چهار شنبه 7 فروردین 1398
  سلام خسته نباشید ،من نمیتونم نظر کاربران رو به صورت کامل مشاهده کنم و همچنیش جوابی که دوستان در پاسخ پیامم ارسال میکنن قابل مشاهده نیست،لطف میکنید راهنمایی کنید ،اگه امکان داره جواب رو به صندوق پیامهای خودم ارسال کنید .
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مشکل خود را با بخش پشتیبانی در تلگرام مطرح کنید تا بررسی کنند

 • zohre
  سه شنبه 6 فروردین 1398
  بی نظیری رویال مایند...سپاس بابت زحمات تیم قدرتمندتون. سپاس که هستین
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • ماندانا
  دوشنبه 5 فروردین 1398
  سلام.سال نومبارک.
  ببخشید آیا امکانش هست کتابهایی که بصورت پی دی اف در سایت قرار میگیرن امکان هایلات کردن و کامنت گذاشتنشون رو فعال کنین؟!
  رویال مایند
    

  سلام، سال نو شما مبارک. همه کتاب ها این امکان را دارند

 • سمیرا
  دوشنبه 5 فروردین 1398
  سلام وقتتون بخیر 
  دفترچه مدیریت هفتگی هم مثل کتاب ها ، نسخه ی چاپ ای ازش میاد ؟ 
  چون من میخوام پرینت بگیرم میترسم بعدا خودتون دفترچه اش رو بزارید برای فروش ، ممنون میشم بگید این اصلا تو برنامه تون هست یا نه ؟💐🍀🍀
  رویال مایند
    

  سلام، خیر چاپ نخواهد شد. با خیال راحت پرینت بگیرید

 • محمد باقر
  دوشنبه 5 فروردین 1398
  سلام جوائز ۲ ملیون تومنی که برای کامنت گذاشتن در زیر پستهای اینیستاگرام بود چی شد !؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  نفرات برنده به زودی در اینستاگرام معرفی خواهند شد

 • احسان میردامادی
  شنبه 3 فروردین 1398
  سلام سلام سلام وقتتون به خیر و شادی. لازم دیدم این دعای سال جدید را که از جول اوستین با شما دوستان به اشتراک بزارم که فوق العاده زیبا و پر انرژی. در ضمن خودم ترجمه اش نکردم بلکه از جای دیگری پیداش کردم با تشکر.
   خدایا سپاسگزارم که ما را در کف دستان خود جای می دهی و هیچ اتفاقی که امشب برای ما می افتد، برای تو عجیب نیست.
  خدایا ما امشب از تو سپاسگزاریم به خاطر کارهایی که برای خانواده ام انجام دادی.
  سپاسگزاریم که آنهایی را که با مرض و بیماری مبارزه می کنند، درمان می کنی.
  سپاسگزاریم که درمان و سلامتی سراغ افرادی که به آن نیاز دارند، می روند.
  نه فقط از نظر فیزیکی، بلکه می خواهم برای کسانی که از نظر روحی آسیب دیده اند، در شرایط غیرعادلانه ای بودند یا دچار سردرگمی شده بودند هم دعا کنم.
  خدایا تو گفتی به قلب های شکسته خیلی نزدیک هستی، برای همین خدایا از تو می خواهم آنها همین الان بتوانند وجود و قدرت تو را در زندگی شان احساس کنند.
  خیالشان را راحت کن و اجازه بده بدانند که شروع جدیدی در پیش رویشان قرار دارد و دید جدیدی نسبت به زندگی به آنها بده.
  خدایا سپاسگزاریم که درهای جدید را به روی ما باز می کنی.
  همچنین به خاطر اتفاقاتی که در گذشته برایمان افتاد و دلیلش را نفهمیدیم از تو سپاسگزاریم.
  خدایا ما به تو توکل می کنیم، می دانیم که همه چیز تحت کنترل تو هست و ما را به جایی که باید باشیم، می رسانی.
  خدایا از تو می خواهم به ما عقل و خرد بدهی تا بتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم.
  خدایا درهای مناسب را باز کن و درهای اشتباه را به رویمان ببند و افراد مناسب را در مسیر زندگیمان قرار بده و خدایا افرادی که نباید در زندگی مان حضور داشته باشند را حذف کن.
  به ما کمک کن تا تصمیم هایی بگیریم که باعث خشنودی تو شود و به سمت سرنوشتی که به ما دادی، حرکت کنیم.
  خدایا از تو سپاسگزاریم که سال بعد در این جایگاهی که الان هستیم، قرار نداریم و به سمت جلو حرکت خواهیم کرد و هیچ محدودیتی برای قدرت تو قائل نمی شویم.
  از تو سپاسگزاریم که امشب تمام نیروهایی که تلاش می کنند تا ما را متوقف کنند، همین الان از بین می روند، اعتیاد، تنهایی، کمبود، بیماری و هر چیزی مثل مشکلات قانونی یا مشکلات روابطی.
  خدایا از تو سپاسگزازیم که امشب از تمام این موانع عبور می کنیم و کارهای جدیدی برای ما انجام می دهی.
  خدایا از تو سپاسگزاریم که توانایی ها و استعدادهایی که در وجود بندگانت قرار دادی، شکوفا می شوند.
  از شجاعت و اعتماد به نفس تازه ای که به ما می دهی، سپاسگزاریم.
  خدایا درهایی را به روی ما باز کن که هیچکسی قادر به بستن آن نباشد و ما را به جایی برسان که خودمان به تنهایی نمی توانستیم به آنجا برسیم.
  خدایا تو این کار را برای من انجام داده ای و از تو سپاسگزارم که این کار را به همان خوبی برای آنها هم انجام می دهی.
  من اعلام می کنم که: ما قدرتمند هستیم.ما سالم هستیم. ما خوشبخت هستیم. ما موفق هستیم. ما نجات یافته هستیم. ما بخشیده شده ایم. با استعداد هستیم. خلاق هستیم. منظم هستیم. متمرکز هستیم. مطمئن هستیم. ایمن هستیم. آماده هستیم. لایق هستیم. باانگیزه هستیم. باارزش هستیم. آزاد هستیم. مجهز هستیم. توانمند هستیم.تدهین شده ایم. پذیرفته شده و تأیید شده هستیم. در سطح عادی و متوسط قرار نداریم.اما بنده خداوند بلندمرتبه هستیم. همیشه پیروز هستیم نه قربانی. آمین
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده و تاثیر گذار

 • dandelion
  جمعه 2 فروردین 1398
  سلام سال نو بر همگی مبارک. با آرزوی بهترینها برای مردم کشورم. دفترچه مدیریت هفتگی اهداف به اشتراک گذاشته نمیشه؟ 
  با تشکر از زحمات گروه رویال مایند
  رویال مایند
    

  سلام به محض آماده شدن به اشتراک گذاشته می شود

 • افسانه
  جمعه 2 فروردین 1398
  با سلام
  دفترچه مديريت اهداف هفتگي چه موقع روي سايت قرار مي گيره؟؟؟
  ممنونم از اين كمپين هدفگذاري فوق العاده تون🙏
  رویال مایند
    

  سلام، به محض آماده شدن به اشتراک گذاشته می شود

 • احسان ميردامادي
  پنج شنبه 1 فروردین 1398
  سلام سلام سلام وقتتون به خير و شادي.
  فقط خواستم سال جديد را به گروه رويال مايند و شما دوست خوبم تبريك بگم . انشاالله سال جديد براي شما سرشار از عشق، محبت، ثروت و سلامتي باشه. باشد كه در پناه خدا باشيد و خدا به زندگيتون بركت بده. با تشكر
  رویال مایند
    

  ممنون، عید نوروز شما مبارک. با آرزوی موفقیت در سال جدید

 • هوتن عباسی
  چهار شنبه 29 اسفند 1397
  به نظرم ترجمه کتاب بسیار ارزش بیشتری از سمینار ها و چالش ها داره هرچند این دو هم از ارزش خاصی برخوردارن 
  کتاب های فوق العاده ای مثل تالیفات کال نیوپرت واقعا خیلی دقیق شفاف و پر معنا هستند.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز همه محتوا به نحوی مکمل یکدیگر هستند

 • رضا رفیعی
  سه شنبه 28 اسفند 1397
  با سلام
  جدول ثبت ریتم هفتگی رو کی در اختیارمون قرار میدید؟
  رویال مایند
    

  به محض آماده شدن به اشتراک خوهیم گذاشت و اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • erfan
  دوشنبه 27 اسفند 1397
  salam khasteh nabashid man ye pishnahad daram man vaghti ketab chahar rahe pooldar shodan az rabert mikhandam ye ja neveshte bood ke ketab filsoofan jahani ia hilboner ro hatma bekhanid lotfa in ketab ro to sait be eshterak bezrid hame ma eshterak ro kharidim shoma bozorgikonid
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • شیرکو
  شنبه 25 اسفند 1397
  سلام.ممنونم بابت مطالب بی نظیرتون.اگه امکانش هست برنامه فصل بهارتون و اعلام فرمایید.با تشکر
  رویال مایند
    

  سلام انشاالله به زودی در تلگرام و اینستاگرام اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • جلال
  جمعه 24 اسفند 1397
  سلام با تشکر از سایت خوبتون
  عضویت کتابخانه به چه صورتیه ؟
  رویال مایند
    

  با سلام، کتابخانه هنوز فعال نشده است

 • amin
  جمعه 24 اسفند 1397
  واقعاً دست مریزاد ، تبریک بابت دوره بینظریتون . خیلی خیلی خیلی عالی بود خیلی تحت تاثییر قرار گرفتم 
  خیلی مطلب خوندم خیلی کتاب مطالعه کردم چندین دوره هدف گذاری رو شرکت کردم ولی به جرعت میتونم بگم این دوره فوق العاده جامع و کامل بود با تمام ریزه کاریها 
  مجددا خسته نباشید جانانه به شما دوستان عزیز 
  ان شاالله سالی سرشار از سلامتی و سعادت و ثروت داشته باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، انشاالله سال 98 بهترین سال زندگی شما باشد

 • مجتبی شهریور
  جمعه 24 اسفند 1397
  با سلام
  ضمن تشکر از زحمات شما در صورت امکان دفترچه مدیریت هفتگی اهداف را روز 28 ام به اشتراک بزارید.
  تا برنامه های لازم برای اولین روز سال روز 29 ام اماده کنیم
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً

 • مرسده
  جمعه 24 اسفند 1397
  سلام ؛ یکسال ۴۸ هفته داره چجوریه که هدفگذاری توی ۵۲ هفته انجام میشه ؟ و اینکه هدفگذاری از ۱۷ فروردین تا ۱۷ اسفنده ؛ یک ماه که کم میشه
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اجازه بدهید دفترچه مدیریت هفتگی اهداف به اشتراک گذاشته شود

 • کیا
  جمعه 24 اسفند 1397
  سلام 
  اگر امروز ۲۴ اسفند بخواهم دوره خ۰هدف گذاری را شرکت کنم باید چه کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام، اشتراک الماس سایت را تهیه کنید و در این کمپین شرکت کنید

 • عباس کراری
  چهار شنبه 22 اسفند 1397
  سلام ، میخوام کمپین هدف گذاری سال ۹۸ رو عضو بشم، اطفا راهنمایی بفرمایید ، ممنون
  رویال مایند
    

  ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس به پنل کاربری تان مراجعه کنید و اقدام به تهیه اشتراک الماس کنید

 • مسعود
  چهار شنبه 22 اسفند 1397
  سلام در پوستر كمپين هدف گذارى ١٣٩٨ عكس كتاب getting things done ديويد آلن هم ديده مى شود . حال آنكه تا اينجا كه روز چهارم است هيچ اشاره اى به اين كتاب نشده و جزو محتواى ترجمه شده در سايت هم نيست چه آيتم هايى از اين كتاب در هدف گذارى ٩٨ استفاده شده
  رویال مایند
    

  سلام، این کتاب به زودی به طور کامل در بخش محتوای ویژه به اشتراک گذاشته می شود

 • Erfan
  سه شنبه 21 اسفند 1397
  سلام من تازه واردم روز پنجمش کی میزارید
  رویال مایند
    

  هر شب ساعت 7 یک دفترچه جدید به اشتراک گذاشته می شود

 • Sajjad ghorbani
  سه شنبه 21 اسفند 1397
  سلام و درود به رویال مایندی های عزیز
  واقعا کارتون تحسین برانگیز و فوق العادست.کمپین هدف گذاری نسبت به پارسال خیلی کاملتر و حرفه ای تر شده به خصوص دفترچه ویژن برد و ....
   این موارد حاکی از رشد و پیشرفت رویال مایند همگام با کاربران است که خیلی انگیزه گرفتم.
  به عنوان عضو همیشگی رویال مایند از صمیم قلب برای همه عوامل سایت در سال ۹۸ آرزوی موفقیت روزافزون و بهترین ها دارم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما، با آرزوی موفقیت برای شما

 • مژگان
  سه شنبه 21 اسفند 1397
  با سلام و خسته نباشید
  من در کلوب سحرخیزان پرینت دفترچه هدف گذاری سوم را گرفتم اما متن به صورت مربع بود و در کمپین هدف گذاری هم همین مشکل را دارم. با توجه به اینکه مطالب فایل قابلیت کپی کردن و انتقال به صفحات ورد را ندارد خواهشمند است راهنمایی فرمایید.
  رویال مایند
    

  سلام، لطف کنید عکسی از دفترچه بگیرید و برای بخش پشتیبانی در تلگرام ارسال کنید تا مشکل شما را بررسی کنند

 • فرنگیس
  دوشنبه 20 اسفند 1397
  با درود و سپاس بیکران بر شما دوستان از کار فوق العاده انسانی و مثبت تون.
  یه پیشنهاد دارم: بهتر نیست در تعهدنامه از جملاتی که بار مثبت دارن استفاده بشه، بخاطر تاثیرگذاری بر ضمیر ناخودآگاه.
  مثلا: من همچنان با پشتکاری عالی ادامه میدم و مانند آن...
  شاد و پیروز باشید.
  رویال مایند
    

  سلام، شما می توانید تعهدنامه را به شیوه دلخواه خودتان بازنویسی کنید

 • فرهاد زارعی نور
  دوشنبه 20 اسفند 1397
  وقتی بتوانم مو به مو اهداف درج شده رو اجرا کنم یقینا به موفقیت میرسم‌.مرسی که هستید
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • علی
  دوشنبه 20 اسفند 1397
  با سلام ، من تازه میخام تو چالش شرکت کنم و نمی دونم اول در چالش سحر خیزی شرکت کنم یا کمپین هدفگذاری؟ اول با کدوم شروع کنم ؟ آیا چالش سحر خیزی در داخل کمپین هدفگذاری هست یا نه ؟ ممنون
  رویال مایند
    

  اگر هنوز در چالش سحرخیزی شرکت نکرده اید ابتدا در کمپین هدف گذاری شرکت کنید

 • maryam
  یکشنبه 19 اسفند 1397
  سلام ، چون ساعت ۷ دفترچه ها گذاشته میشن‌اشکالی نداره که روز بعدی اون رو انجام بدیم؟ به دلیل خستگی و ... ؛ چون‌میخایم این هدف گذاری خیلی خوب انجام بشه ؛
  رویال مایند
    

  بله اگر شب فرصت انجام تمرینات دفترچه ها را ندارید، با یک روز تاخیر تمرینات را انجام دهید

 • ایمانی
  یکشنبه 19 اسفند 1397
  سلام این کمپین برای کسانی که اشتراک کلوب (چالش چهارم سحرخیزی) رو دارند قابل دسترس نیست؟ اگه هست چرا لینکش نیست؟
  رویال مایند
    

  سلام، برای کسانی که اشتراک الماس سایت رویال مایند را دارند فعال است

 • Sogol
  یکشنبه 19 اسفند 1397
  سلام دفترچه روز دوم را نذاشتید هنوز؟
  رویال مایند
    

  هر شب ساعت 7

 • سید احسان
  یکشنبه 19 اسفند 1397
  سلام به تیم خوب رویال مایند.
  واقعا ممنونم بخاطر همه کارهای عالیتون، این سایت خیلی خیلی حس خوبی به من میده. ای کاش امکان پذیر بود کل دفترچه های هدفگذاری 98 یکجا گذاشته میشد الان.
  من واقعا مشتاقم که زودتر انجامشون بدم و ذهنمو به شدت درگیر کرده و نمیتونم صبر کنم تا یه هفته.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز قدم به قدم فرآیند هدف گذاری را تکمیل کنید. حدود 10 روز تا پایان سال 97 فرصت دارید فرصت خوبی است برای تفکر عمیق درباره اهداف سال 98.

 • فاطمه قمری
  یکشنبه 19 اسفند 1397
  درود بر شما 
  مثل همیشه عالی هستید 
  بی نظیر هستید 
  برقرار باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • سجاد کوهستانی
  یکشنبه 19 اسفند 1397
  سلام 
  خیلی ممنون بابت دوره جدید
  یک سؤال داشتم!این کتاب که توی عکس هست از جیمز آلن:getting things done the art of stress free productivity را به اشتراک میگذارید؟
  رویال مایند
    

  بله، از شنبه هفته آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد

 • Roza
  یکشنبه 19 اسفند 1397
  با سلام ، مگر نه اینکه این چالش تا پایان همین هفته است و کل دفترچه ها همین هفته به اشتراک گذاشته میشه؟ یعنی ما در تاریخ ۲۵ ام کل دفترچه ها رو داریم و فرصت برای پرینت هست چرا دوستان نگران ۲۹ ام هستند🤔
  رویال مایند
    

  بله تمام دفترچه ها را این هفته دریافت خواهید کرد، فقط دفترچه مدیریت هفتگی اهداف را با چند روز تاخیر دریافت خواهید کرد. سعی می کنیم روز 27 اسفند به اشتراک بگذاریم.

 • امیر شاهین
  یکشنبه 19 اسفند 1397
  سلام. من کلوپ سحرخیزان فوق موفق رو هم دارم انجام میدم و آخراش هستم. الان این هم اومده باید چیکار کنم؟ فکر کنم اینها باهم کلی اشتراکات دارند. گیج شدم!!!!
  رویال مایند
    

  اگر در چهارمین چالش سحرخیزی شرکت کرده اید لازم نیست 3 دفترچه اول کمپین هدف گذاری را مطالعه کنید.

 • مسعود
  شنبه 18 اسفند 1397
  بسيار ممنون از ايجاد اين كمپين عالى . ميخواستم خواهش كنم كه در صورت امكان دفترچه مديريت هفتگى اهداف را قبل از ٢٩ اسفند ارائه بفرماييد كه با توجه به حجم كارى هفته آخرسال ، تعطيلى و مسائل ديگر زودتر بتوان آن را چاپ و صحافى و آماده كرد براى شروع در سال ١٣٩٨
  رویال مایند
    

  چشم قبل از تعطیلات نوروز به اشتراک خواهیم گذاشت

 • mersede
  شنبه 18 اسفند 1397
  سلام ؛ بعد از اتمام کمپین هدفگذاری چطوری باید تو چالش سحرخیزی شرکت کنیم؟ باید از مطالب قبلیِ سایت استفاده کنیم و جدا از سایت این چالشو انجام بدیم؟ یا اینکه تمدید میشه و همه با سایت چالشِ بعدی رو شروع میکنیم؟
  رویال مایند
    

  چالش پنجم سحرخیزی در اردیبهشت سال 98 برگزار خواهد شد. شما می توانید بعد از اتمام کمپین هدف گذاری خودتان چالش چهارم سحرخیزی را انجام دهید و یا اینکه منتظر باشید برای چالش پنجم سحرخیزی.

 • mahdi
  شنبه 18 اسفند 1397
  یعنی بعد از تموم شدن هدفگذاری من باید جدا از سایت با مطالب قبلی چالشِ سحرخیزی رو انجام بدم؟ یا اینکه دوباره‌تمدید میشه و با سایت و سحرخیزان پیش میریم؟
  رویال مایند
    

  چالش پنجم سحرخیزی در اردیبهشت 98 برگزار خواهد شد می توانید منتظر بمانید و یا اینکه خودتان در چالش چهارم سحرخیزی شرکت کنید

 • mahdi
  شنبه 18 اسفند 1397
  سلام ؛ من الان میخوام هدف گذاری رو شروع کنم ولی متوجه شدم که اگه با چالش سحرخیزی همراه باشه خیلی عالیه ؛ دیدم که این دوتا تو چالش سحرخیزی یجورایی باهم همراهن ؛ قضیه این دوتا چیه؟من بعدِ هدف گذاری میتونم شرکت کنم؟ باید چه اشتراکی داشت؟و الان که از شروع چالش سحرخیزی گذشته باید چیکار کنم؟
  رویال مایند
    

  به شما پیشنهاد می کنیم اگر هنوز در چالش سحرخیزی شرکت نکرده اید بهتر است در کمپین هدف گذاری شرکت کنید و بعد از اتمام کمپین هدف گذاری به سراغ چالش سحرخیزی بروید

 • مریم محمدزاده سقای
  شنبه 18 اسفند 1397
  سلام من همین الان اشتراک الماس رو تهیه کردم.دفترچه کمپین هدف گذاری رو هرروز تا عید میزارید‌‌!دقیقا باید چیکار کنیم یعنی روند سایت چطوریه.ی راهنمایی کلی میخواستم و اینکه چتش سحر خیزی رایگانه یا نه جداست؟
  رویال مایند
    

  سلام، به مدت هفت روز کمپین هدف گذاری ادامه خواهد داشت و هر روز یک دفترچه خواهید داشت. در ضمن چالش سحرخیزی هم برای شما رایگان است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • پوریا
  شنبه 18 اسفند 1397
  سلام لطفا دفترچه ای که قراره 29 اسفند قرار بدید را صبح ساعت 5 قرار بدید تا بتونیم print بگیریم چون از 1 فروردین همه جا تعطیل هست 
  تشکر
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً

 • رضا رفیعی
  شنبه 18 اسفند 1397
  من یه توصیه اکید به همه دوستان می کنم. من سال پیش با این برنامه دقیق پیش رفتم. غیر از هفته های پایانیش حدود 40 42 هفته برنامم رو باهاش پیش بردم. عادات بی نظیری رو با این برنامه ساختم.هفته به هفته این برنامه رو مطابق دفترچه عادات و اهداف اول سالم که مشخص کرده بودم پر کردم. زنجیره تثبیت عادات رو کامل انجام دادم و تونستم عادت پس انداز کردن، تمرین کردن در زمینه کاریم، اپدیت مهارتهای شخصیم، کتاب خواندن هرروزه؛ زبان خواندن هرروز، آپدیت شبکه های اجتماعی در حوزه کاریم و کلی عادت دیگه رو امسالدر خودم ایجاد کنم و خب اخر سال نتیجه ای فراتر از تصورم گرفتم. از لحاظ مالی رشد بسیار بسیار چشم گیری داشتم. از لحاظ کاری ،خروجی های به شدت با کیفیتی داشتم. از لحاظ ارتباط اجتماعی به مراتب رشد کردم و اعتبارم انقدر بالا رفت که الان پیشنهاد شغل دوم با درامد خیلی عالی دارم. این برنامه مثل یک مدیر مخفی براتون عمل می کنه. هر هفته که حس می کنید نمی خواید انجامش بدید مغزتون بازهم نسبت بهش متعهد می مونه و در نهایت انجامش میدید. حتما حتما برای پیشرفت خودتون این برنامه رو تا اخر ادامه بدید. من هم متعهد شدم که امسال کل 52 هفته رو به این برنامه پایبند بمونم
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده، به شما تبریک می گوییم

 • رضا رفیعی
  شنبه 18 اسفند 1397
  با سلام
  دفترچه ها از فردا منتشر میشه؟
  رویال مایند
    

  از ساعت 7 امشب

 • س.صادقی
  شنبه 18 اسفند 1397
  عالیه
  رویال مایند
    
 • Shima
  چهار شنبه 15 اسفند 1397
  سلام من می خواستم تو این دوره شرکت کنم اشتراک الماس هم دارم ولی تو صفحتون لینکی نیست که روش بزنیم دانلود کنیم. لطفا راهنمایی کنید ممنون
  رویال مایند
    

  کمپین هدف گذاری از 18 اسفند آغاز خواهد شد

 • سوگل
  جمعه 10 اسفند 1397
  سلام وقت به خیر ببخشید من متوجه نشدم برای عضویت در کمپین هدف گذاری و‌طی کردن مراحل و‌ برنامه زمان بندی که فرمودین باید چه مبلغ و چگونه پرداخت بشه و محتویات رو چگونه میتوانیم دریافت کنیم؟ ممنون
  رویال مایند
    

  سلام، باید اشتراک الماس سایت را داشته باشید. در سایت ثبت نام کنید و به پنل کاربری تان مراجعه کنید

 • محمد صادق
  جمعه 10 اسفند 1397
  سلام.من هدف دارم ولی هدف ها رو هنوز ننوشتم و اینکه سخت هست که صبح زود بیدار بشم .پیشنهاد شما برای شروع چیه؟ممنون
  رویال مایند
    

  از دفترچه شماره یک هدف گذاری شروع کنید

 • محدثه
  چهار شنبه 1 اسفند 1397
  باعرض سلام و خسته نباشید.میخواستم ببینم که لینک های دوره جامع هدف گذاری چرا غیر فعال شده؟برای سال 98 برنامه هدف گذاری داریم؟
  رویال مایند
    

  بله کمپین هدف گذاری از 18 اسفند شروع خواهد شد

 • علیرضا
  شنبه 13 بهمن 1397
  سلام.میشه لطفا بفرمایید برای هدف گذاری چه دوره ای مناسب هست و این که در چه تایمی این دوره شروع میشه و اینکه با خریداری هر کدوم از اشتراک ها میشه به محتوای دوره ها دسترسی داشت یا باید هزینه ی جداگانه پرداخت کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید.
  رویال مایند
    

  سلام، امسال کمپین هدف گذاری در دو نوبت برگزار می شود که یکی 24 بهمن است و نوبت بعدی 18 اسفند. اطلاعات برگزاری این کمپین طی چند روز آینده در صفحه اینستاگرام و تلگرام رویال مایند به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید

 • حسام
  پنج شنبه 11 بهمن 1397
  سلام و سپاس از زحمات شما برای فراهم کردن محتوای ارزشمند
  دفترچه مدیریت هفتگی اهداف برای سال 97 تنظیم شده و قابل استفاده برای سال آتی یا تاریخهای دیگر نیست. لطفاً فکری برای آن کنید یا حداقل برای سال 98 آن را بروز بفرمائید.
  با تشکر
  رویال مایند
    

  به زودی کمپین هدف گذاری سال 98 آغاز می شود

 • shaki
  یکشنبه 9 دی 1397
  سلام من چالش سحر خیزی رو انجام میدم ولی یه چیزی اذیتم میده حس میکنم هدف ندارم یا هدفی که دارم بیهودس و اصولی نیس باتوجه به توضیحاتی که در مورد هدف گزاری داده شده حس میکنم جزوه ۹۷ درصدم میشم حالا یه سوال دارم من چالشو میخواستم انجام بدم ولی این موضوع درگیرم کرده بنظر شما اول هدف گذاری رو انجام بدم بعد بیام چالش سحرخیزی خودم انجام بدم؟؟؟
  رویال مایند
    

  حتماً ابتدا هدف واضح و مشخصی را برای خودتان تعیین کنید و سپس وارد چالش شوید

 • مهرو
  دوشنبه 26 آذر 1397
  سلام 
  با توجه به اینکه چالش سحرخیز چند روز دیگه شروع میشه، شما پیشنهاد میکنید که این دوره هدف گذاری رو شرکت کنم یا چالش سحر خیزی؟
  رویال مایند
    

  سلام، ابتدا چالش سحرخیزی را انجام دهید

 • مسعود
  پنج شنبه 17 آبان 1397
  سلام و خداقوت
  ميخواستم بپرسم دفترچه مديريت هفتگى اهداف كه براساس هفته هاى سال ١٣٩٧ تنظيم شده ، براى سال ١٣٩٨ به روز ميشود يا خير ؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله به روز خواهد شد

 • mehdi
  سه شنبه 17 مهر 1397
  سلام و عرض ادب و ارادت یک سوال داشتم با توجه به این که نصف سال گذشته و من شاید خیلی از هدف ها رو نوشته م تا آخر سال 97 میخواستم ببینم اگر یک موقع چیزی بر خلاف هدف ها اتفاق بیافته که الویت ش بیشتر باشه باید چیکار کرد؟ مثلا یادگیری یک نرم افزار برای یک پروژه که تو هدف ها نبوده ولی الان اجبار شده یا مثلا کسی که دانشجو بوده و هدف شغلی نداشته ولی الان یک پیشنهاد شغلی خیلی خوب بهش دادن... 
  ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، مسلم است که باید انعطاف پذیر باشید و با تغییر شرایط در اهداف خود تغییرات لازم را ایجاد کنید

 • علیرضا
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام خسته نباشید
  این دوره محدودیت زمانی داره یا همیشه میشه استفاده کرد، این دوره عید شروع شده شرکت نکردیم و دفترچش برای اون تاریخه الان میتونم استفاده کنیم؟
  رویال مایند
    

  دوره به گونه ای طراحی شده است که هر زمان می توانید آن را شروع کنید

 • مائده
  دوشنبه 19 شهریور 1397
  سلام،من این دورتون رو تازه دیدم،میتونم همزمان این دوره رو با چالش سحرخیزی بگذرونم؟
  یا صبرکنم دوره بعدی سحرخیزی رو شرکت کنم؟
  رویال مایند
    

  چالش سحرخیزی حدود یک هفته دیگر شروع می شود فرصت دارید در این دوره شرکت کنید

 • مرتضی
  شنبه 17 شهریور 1397
  سلام 
  میشه از حالا شروع کرد این دوره رو؟ چقد طول میکشه که تمام بشه؟
  رویال مایند
    

  بله دوره به گونه ای طراحی شده است که از هر زمان می توانید وارد آن شوید

 • یگانه
  پنج شنبه 15 شهریور 1397
  سلام باید اینارو پرینت بگیریم؟
  رویال مایند
    

  پرینت بگیرید بهتر است

 • یگانه
  پنج شنبه 8 شهریور 1397
  سلام هر‌چی توی سایت گشتم نتونستم چیزی رو پیدا کنم برای عضویت در کلوب سحرخیزان چی کار باید بکنم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس به پنل کاربری تان رجوع کنید و عضویت کلوب را تهیه کنید

 • بهشت
  یکشنبه 4 شهریور 1397
  سلام و وقت بخیر
  باتوجه به مطالعاتی که کردم من هنوز هدف مشخصی بدای خودم ندارم و طبق یه سری عادت کاراهارو انجان میدم و براساس همین عادتها کارهامو به تعویق می ندازم می خواستم دوره جامع هدفگذاری رو شروع کنم اما دیدم چالش دوم سحرخیزی در راهه چه راهنمایی برای بنده دارین؟؟؟کدومو انجام بدم؟؟؟من تازه اشتراک خریدم و چالش سحرخیزی اول رو هم انجام ندادم
  باتشکر
  رویال مایند
    

  ابتدا دوره جامع هدف گذاری را انجام دهید چالش دوم سحرخیزی چند هفته دیگر آغاز می شود

 • فاطمه
  جمعه 2 شهریور 1397
  ببخشید دوره الماس ثبت نام کنم، میتونم به مدت یک سال از تمام امکانات سایت استفاده کنم،آخه 180 تومن هست، البته الان 90 شده. ؟ و اینکه تو دوره هدف گذاری، راجع به دفترچه نوشتید باید فایلش رو پیرینت بگیرم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هزینه اشتراک الماس در تخفیف 127هزارتومان است شما حق عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کرده اید. لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا به مشکل شما رسیدگی کنند

 • فاطمه
  جمعه 2 شهریور 1397
  من میخواستم دوره جامع هدف گذاری شرکت کنم ولی هنوز نمیتونم برای خودم هدف تعیین کنم. برای همین فکر میکنم بی فایده است که تو این دوره شرکت کنم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مطالعه هیچ چیز بی فایده نیست. اگر بخواهید منتظر بمانید تا هدف اصلی خود را پیدا کنید و بعد مطالعه را شروع کنید که باید تا آخر عمر منتظر بمانید. شما با مطالعه هر کتاب و شرکت در هر دوره ای خود را بهتر خواهید شناخت زیرا مطالعه ذهن شما را گسترش می دهد.

 • فاطمه
  جمعه 2 شهریور 1397
  سلام.
  ببخشید برای اینکه خودم رو بهتر بشناسم و بتونم به علایقم پی ببرم، و هدف تعیین کنم، مطالبی در سایت هست که استفاده کنم. من هنوز تو تعیین اهدافم شک دارم.
  رویال مایند
    

  تقریباً تمام محتوای سایت به صورت مستقیم و غیر مستقیم شما را برای رفع این مشکل یاری می کنند

 • فاطمه
  جمعه 19 مرداد 1397
  سلام. ببخشید برای استفاده از دوره جامع هدف گذاری باید اشتراک ویژه تهیه کرد؟ منظورم توضیحاتی که راجع به دفترچه هدف گذاری دادید، هست. تشکر
  رویال مایند
    

  بله، برای شرکت در دوره جامع هدف گذاری به اشتراک الماس احتیاج دارید

 • سعید رضائی
  شنبه 23 تیر 1397
  سلا و احترام
  فایل pdf مربوط به روز اول گزینه پرینت را برای فایل غیر فعال کردید لطفا تصحیح بفرمایید که بتونیم پرینت بگیریم
  باتشکر
  رویال مایند
    

  قابلیت پرینت فعال شد لطفاً دوباره اقدام به دانلود کنید

 • هومن
  یکشنبه 10 تیر 1397
  سلام ببخشیدخواستم بدونم میشه بدون اینکه درسایت عضوشد از این جامع هدف گذاری استفاده کنم
  رویال مایند
    

  خیر

 • نقاشیان
  جمعه 8 تیر 1397
  خسته نباشید من اشتراک برنز خریدم ولی لینک دانلود نیومده برای من ، مشکل از کجاست ؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دوره های جامع به اشتراک الماس نیاز دارند

 • رزیتا
  جمعه 8 تیر 1397
  چرا با خرید محتوای ویژه برای من باز نمیشه هدفگذاری؟
  رویال مایند
    

  اگر اشتراک الماس خریداری کرده اید باید لینک های دانلود برای شما فعال شده باشد، در غیر اینصورت به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • زینب
  جمعه 8 تیر 1397
  سلام.اگه دوره ی جامع هدفگذاری رو تموم نکرده باشیم،میشه یه هفته ی دیگه به کلوب سحر خیزان بپیوندیم؟پیشنهاد شما چیه،من دوره هدفگذاری رو تموم نکردم
  رویال مایند
    

  بهتر است ابتدا دوره جامع هدف گذاری را به پایان برسانید چون چالش سحرخیزی تمرینات مخصوص به خود را دارد

 • ستار
  پنج شنبه 7 تیر 1397
  سلام و عرض ادب من اشتراک الماس رو دارم چطوری عضو کلوب سحرخیزان بشم؟میتونید منو در این مورد راهنمایی بکنید....خیلی ممنونم...و اینو هم بگید که کلوب سحر خیزان دقیقا کجاست؟با تشکر
  رویال مایند
    

  از روز شنبه این کلوب راه اندازی می شود و شما خود به خود عضو می شوید

 • زینب
  پنج شنبه 7 تیر 1397
  سلام و خسته نباشید..این دوره ی تابستون ک گذاشتین ادامه ی همون دوره ای هست ک از اول سال گذاشته بودین؟ من تازه میخوام ثبت نام کنم..باید اول دوره بهار رو بگذرونم بعد تابستون؟
  رویال مایند
    

  محتوای هر دو دوره یکی است

 • میثم
  پنج شنبه 7 تیر 1397
  من امروز این دوره هدفگذاری ۹۰ روزه رو تو کانال دیدم و خواستم شروع کنم ! اما انگار چند روز گذشته !!! آیا الان که ۶ تیرماه هست برای شروع دیر نشده؟!
  رویال مایند
    

  نخیر هیچوقت دیر نیست، بهتر است زودتر شروع کنید

 • رضا
  چهار شنبه 6 تیر 1397
  سلام و خسته نباشید. من تازه متوجه این دوره شدم. الان دیر شده برای پیوستن به این دوره؟ و اینکه تا دو سه روز اینده نسبت به دانلود اقدام کنید امکانش هست یا از بخش محتوای ویژه حذف میشه؟
  رویال مایند
    

  خیر، حذف نمی شود اما بهتر است سریعتر شروع کنید

 • آرام ملکی
  سه شنبه 5 تیر 1397
  درود دوستان بزرگوارم، این دوره با دوره قبل چه تفاوتی داره !!!! دفترچه ها رو پاک کردین الان دوباره تو سایت میزارید، اگه فرق کرده ، یا ورژنش رفته بالا دوباره دانلود کنیم ، ممنونم از زحمات بیدریغتون
  رویال مایند
    

  تغییر محتوایی نداشه، اما کمی تغییر ظاهر داشته است

 • Mohsen
  شنبه 2 تیر 1397
  سلام ببخشید دوتا سوال دارم 
  ۱..هر اشتراک رو تهیه کنم میتونم دوره هدف گذاری رو داشته باشم 
  ۲..امروز ۲ تیر ماه و دوره هدف گذاری۳۱خرداد شروع شده من میتونم حدود یک ماه دیگه این دوره رو تهیه کنم و یک ماه دیگه شروع کنم
  رویال مایند
    

  دوره جامع هدفگذاری به اشتراک الماس نیاز دارد. بله هر زمان که بخواهید می توانید از این دوره استفاده کنید.

 • Sepehr
  شنبه 2 تیر 1397
  درود بر شما 
  این برنامه ی هدف گذاری برای همه ی سنین هستش ؟
  رویال مایند
    

  بله، اما دوستانی که دانش آموز یا دانشجو هستند می توانند بخش اهداف مالی و شغلی را انجام ندهند

 • Sepehr
  شنبه 2 تیر 1397
  درود بر شما 
  در صفحه ی ۲۴ فایل اول شما نوشتید روزانه۲ تا ۴ کیلوگرم کم کنید مثلا ولی نباید به جای کلمه ی روزانه ،ماهانه باشه؟
  رویال مایند
    

  بدون شک اشتباه تایپی شده و ماهانه است

 • Shahab
  جمعه 1 تیر 1397
  سلام ببخشید این دوره با دوره هدف گزاری سال 1397 چه فرقی داره؟؟؟ 
  دوره هدف گزاری سال 97 حذف شده از سایت؟؟
  رویال مایند
    

  تفاوتی نمی کند از 31 خرداد تا 7 تیر هشت مرحله در سایت قرار خواهد گرفت

 • زینب
  جمعه 1 تیر 1397
  سلام.این دوره فقط با فایل پی دی اف آموزش داده میشه؟روز بعدی کی در دسترس قرار میگیره؟سوالومهمتر اینکه من از امروز شروع کردم یعنی فرصت رو از دست دادم؟
  رویال مایند
    

  بله جزوه هدف گذاری است، هر روز یک قسمت قرار داده خواهد شد، به مدت هشت روز. هر زمان که شروع کنید باید به مدت هشت روز، هشت مرحله هدف گذاری را انجام دهید

 • حسین
  دوشنبه 28 خرداد 1397
  سلام، خسته نباشید!
  ببخشید من میخوام این دوره رو خریداری کنم!
  آیا این امکان نیست یا حتما باید اشتراک ویژه تهیه کرد؟
  خیلی ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به فروشگاه سایت مراجعه کنید

 • امید
  دوشنبه 28 خرداد 1397
  سلام روزتون به خیر ، خدا بهتون سلامتی بده ، 
  بنده قبلا با اشتراک برنز دوره جامع رو دانلود کردم ، آیا این دوره با اشتراک الماس چیز بیشتری داره یا همونه؟
  رویال مایند
    

  حدود دو ماه است که سیستم اشتراک گذاری محتوا تغییر کرده است اگرنه محتوا تغییر نکرده اند.

 • رویا رضایی
  شنبه 26 خرداد 1397
  با سلام خدمت مدیریت و تیم عزیز و حرفه ای رویال مایند. واقعا خدا رو شکر میکنم که چنین سایتی با این همه محتوای عالی و کاربردی طراحی شده و ازتون ممنونم که در مسیر زندگی من قرار گرفتید.امیدوارم بتونم بهترین استفاده رو از این مطالب مفید و عالی ببرم. آرزو می کنم همواره موفق و پیشرو در زمینه فعالیتتون باشید.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Raziyeh
  شنبه 26 خرداد 1397
  سلام .من تازه عضو سایت شدم و اشتراک الماس تهیه کردم ممنون میشم راهنمایی کنید در ابتدا  از کجا و به چه شکل شروع کنم ...مطالب خیلی زیاده واقعا گیج شدم
  رویال مایند
    

  از دوره جامع هدف گذاری شروع کنید

 • رضا رفیعی
  دوشنبه 21 خرداد 1397
  من تو هفته هشتم این برنامه ریزی هستم. واقعا انگیزه و شوری که این برنامه به من داده باعث شده سعی کنم هر هفته بهتر از قبل بشم. انگار یه مدیر ناخودآگاه دارم که مدام مواظبه تا برناممو به درستی انجام بدم. توی این هشت هفته من عادت مطالعه هرروزه کتاب از 30 دقیقه تا یک ساعت رو تو خودم ایجاد کردم.افزایش دانش و مهارتهای شغلیم برنامه هرروزه من شده. واقعا فوق العادس. با قدرت هم ادامش میدم. ممنون از مطالب خوبتون
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، انشاالله تا پایان 48هفته با همین قدرت جلو بروید و امسال بهترین سال زندگی شما شود

 • سلاله محمدی
  جمعه 18 خرداد 1397
  سلام، من میتونم الان این دوره رو شروع کنم؟ و برای تهیه این دوره باید چه اشتراکی داشته باشم؟
  رویال مایند
    

  بله می توانید، اشتراک الماس تهیه کنید

 • مهناز
  جمعه 18 خرداد 1397
  درود بر شما ‌متشکرم از برنامه های عالی شما ‌.خداوند مهربان بهتون برکت شادی بده .من برنامه یکساله رو گرفتم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • Zahra
  پنج شنبه 17 خرداد 1397
  سلام ، وقتتوت بخیر
  من اشتراک یک ماهه رو فعال کردم ، اما برای دانلود نوشته که باید سرویس رو ارتقا بودم،، مگه نفرمودین که با همه ی سرویس ها میشه دوره رو دانلود کرد؟
  رویال مایند
    

  کی همچین حرفی زدیم دوست عزیز؟ لطف کنید قبل از تهیه اشتراک به محدودیت هر اشتراک دقت کنید. لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را هر چه زودتر بررسی کنند.

 • زهرا
  یکشنبه 23 اردیبهشت 1397
  سلام خسته نباشيد من تازه اين دوره هدف گذاري جالب رو ديدم بنظرتون الان ديگه دير شده؟ براي شركت در دوره هاي خدف گذاري؟ بايد چكار كنم؟ ممنون از تيم خوبتون
  رویال مایند
    

  نخیر دوست عزیز تازه پنج هفته از اولین چالش 90روزه گذشته است. همیشه فرصت برای شروع وجود دارد. برای شرکت در این دوره می توانید اشتراک الماس تهیه کنید و یا اینکه این دوره را به صورت تکی از فروشگاه سایت تهیه کنید.

 • سجاد
  جمعه 14 اردیبهشت 1397
  سلام 
  و با تشکر از تیم پرانرژی و قدرتمند رویال مایند بابت محتوای عالی و بی نقص این سایت 
  حدود دو سال هست که اشتراک ویژه این سایت رو دارم و از مطالب عالی این سایت استفاده می کنم 
  سوالی داشتم و اینکه ایا امکان خرید و تهیه این کتابها از خود راویال مایند هست یا نه 
  چون من فایلهای این کتاب رو دانلود میکنم و یا پرینت میگیرم و یا از خود گوشی میخونم 
  ممنون میشم راهنمایی بفرماینن 
  با تشکر
  رویال مایند
    

  به زودی این امکان فراهم خواهد شد

 • مهدی
  جمعه 7 اردیبهشت 1397
  سوال دیگه ای که داشتم من که الان شروع کردم به هدف گذاری میتونم به جای 12 ماه یعنی تا اردیبهشت سال 98 تا اسفند 97 برنامه ریزی کنم تا سال 98 رو از ابتدا اهداف مو بنویسم . شما چی پیشنهاد میکنید؟
  رویال مایند
    

  پیشنهاد می دهیم طبق برنامه دفترچه مدیریت هفتگی اهداف پیش بروید و تغییری در تاریخ های چالش ها ایجاد نکنید و به جای اینکه چالش اول دوازده هفته ای باشد برای شما چالش اول 8هفته ای می شود، اما بقیه چالش ها همان 12 هفته باقی می ماند

 • مهدی
  جمعه 7 اردیبهشت 1397
  سلام و عرض ارادت ممنون که دوباره در بخش محتوای ویژه این دوره رو گذاشتین 
  من یک سوال داشتم در بخش تعیین اهداف مالی برای 1 سال من که هنوز دانشجوـم و شغلی ندارم چجوری پر کنم؟ چون تصمیم دارم که به دنبالش باشم ولی معلوم نیست بتونم کار مورد نظرمو با توجه به شرایطم پیدا کنم. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  اگر دانشجو هستید و هدف اصلی تان تحصیلات هست فعلاً لازم نیست اهداف مالی مشخص کنید. اما اگر می خواهید در کنار تحصیل درآمدی هم برای خودتان داشته باشید این اهداف مالی را حتماً انتخاب کنید تا متعهد به انجام آنها شوید.

 • کمیل
  جمعه 24 فروردین 1397
  سلام و عرض ادب
  ممنون از مطالب فوق العاده زیبا و ارزشمند سایت رویال مایند
  میخاستم از طرح اشتراک برنز(اشتراک یک ماهه) استفاده کنم
  آیا میشه با این طرح کل برنامه چالش ۹۰ روزه رو دانلود کرد یا اینکه برنامه چالش ۹۰روزه هم مثل دوره پارادایم شیفت باب پراکتور هرهفته یه جلسه و به تدریج تو سایت گذاشته میشه
  رویال مایند
    

  تمام دوره می توانید دانلود کنید

 • sara
  چهار شنبه 22 فروردین 1397
  سلام . وقت بخیر . عذرخواهی میکنم من اشتراک ویژه برای دوره ی جامع هدف گذاری تهیه کردم ، فایل های تصویری رو دانلود کردم اما فقط دفترچه ی " هدف گذاری 1 " رو در فایل دارم . امکانش هست دفترچه های "هدف گذاری شماره ی 2 " ، " مدیریت افراد موفق " ، " مدیریت چالش 90 روزه " و " مدیریت هفتگی اهداف " رو ایمیل بفرمایید . میدونم حجم کاریتون سنگین هستش از لطفتون ممنونم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر اشتراک ویژه داشته باشید لینک تمامی دفترچه ها برای شما فعال است

 • فائزه
  یکشنبه 19 فروردین 1397
  از اعضای تیم رویال مایند بخاطر زحماتشون ممنونم. مطلب بسیار جالبی بود و به من انگیزه ی زیادی برای شروع سال جدید داد و چیزهایی رو به من آموخت که متوجه شدم چرا هدفگذاریهای قبلی ام کامل اجرا نمی شد و ناقص میماند. امیدوارم سال جدید برای همه پر از دستاوردهای باارزش باشد.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، به امید موفقیت روزافزون شما

 • محمد حسین
  جمعه 17 فروردین 1397
  با عرض سلام و خداقوت..... با توجه به شروع دوره از فردا و عدم انجام دوره هشت روزه آیا هنوز وقت برای ثبت نام دوره هست...
  رویال مایند
    

  بله، این دوره در فروشگاه قرار خواهد گرفت

 • نسرین
  جمعه 17 فروردین 1397
  ممنون از پاسخگوییتون. یه پیشنهادی هم داشتم، شاید تو سایتتونم موجود باشه نمیدونم. یادمه سازندگان فیلم "راز" چکی رو تو وبسایتشون قرار داده بودن به نام چک کائنات که برای بدست آوردن درآمد یا پول دلخواه و دادن تصویر ذهنی دقیق تو زمینه مالی کمک میکرد، خیلی خوب میشه اگه مقدور بدونید مشابهش رو در سایتتون قرار بدید. بازم ممنون
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • نسرین
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  سلام و خسته نباشید خدمت تیم رویال مایند. یه سوالی داشتم اینکه من یه سری هدفهایی برای امسال دارم مثلا یاد گرفتن یه حرفه یا ورزشی که گذروندن دوره ی ورزشی یا آموزشیش بیش از 90 روز زمان میطلبه، مثلا حداقل 6 ماه. سوالم اینه که در این صورت اصلا باید این اهدافو تو لیست چالشهای 90 روزه ام نگنجونم، یا مثلا دو هدف 90 روزه در نظر بگیرم و در کنار اونا اینها رو هم ادامه بدم؟ میشه تو این دوره سه ماهه دو یا چند هدف در نظر گرفت؟ ممنونم
  رویال مایند
    

  بله، ممکن هست دستیابی به یک هدف به چهار چالش 90روزه احتیاج داشته باشد. اصلاً هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما در هر 90روز پیشرفت خود را در آن رشته ورزشی بررسی کنید و تا زمانی که در آن رشته به تسلط کامل نرسیده اید این چالش های 90روزه را تکرار کنید.

 • سميه ظاهري
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  واقعا ازتون ممنونم.خيلي خوشحالم كه با شما آشنا شدم،حتم دارم آشنايي با شما پاداش يك كار خوبي در زندگي گذشتمه 
  من حتما استفاده ميكنم وً نتايجم رو ميگم
  رویال مایند
    

  بسیار خوشحال می شویم موفقیت هایتان را با ما به اشتراک بگذارید

 • راضیه ناظران
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  سلام و درود 
  ضمن تبریک سال جدید و آرزوی تندرستی و موفقیت و بهروزی در زندگی 
  ازشما به خاطر تمامی لطفی که انجام میدهید و مطالب کاملا کاربردی که در سایت میزارین سپاسگزارم . یه سئوالی که برای من پیش اومده اینه که در هدف گذاری چالش های 90 روزه قراره سه عادت خوب و بد انتخاب بشه و روشون کار شه 
  میخوام بدونم که در هر زمینه ای سه عادت ؟
  یعنی بعد مالی سه عادت و بعد رفتاری سه عادت و بعد شغلی ..... هم هر کدام سه عادت 
  یا نه کلا یه هدف در نظر گرفته بشه و سه رفتار رو 90 روز کار بشه ؟؟؟
  سپاس از لطف شما
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بر اساس این دوره شما در هر شش جنبه زندگی اهدافی را برای سال آینده مشخص می کنید و متناسب با هر کدام از اهداف عادت هایی را مشخص می کنید. مثلاً اگر هدف شما کم کردن 3 کیلوگرم در 90روز آینده است باید عادت روزانه 30 دقیقه پیاده روی را در خود ایجاد کنید. لازم نیست برای هر کدام از اهداف 3 عادت را انتخاب کنید. صرفاً عادت ها باید در راستای دستیابی به اهدافتان باشند. مثلاً عادت سحرخیزی و بیدار شدن قبل از ساعت 6 صبح می تواند بر تمام اهداف شما اثر مثبت داشته باشد. ممکن است شما در کل 9 عادت اساسی را پیدا کنید که می خواهید در سال جدید آنها را در خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما این است که در هر 90روز فقط 3عادت را مدیریت کنید و در 90روز دوم 3عادت جدید را انتخاب کنید. این صرفاً یک پیشنهاد است شاید شما بتوانید همزمان 5عادت را با هم مدیریت کنید.

 • یلدا
  سه شنبه 14 فروردین 1397
  برای دانلود این مجموعه باید توی کدوم سرویس عضو باشیم؟با سرویس برنز یک ماهه نمیشه؟
  رویال مایند
    

  با هر اشتراک ویزه ای می توانید آن را دانلود کنید

 • behnam
  سه شنبه 14 فروردین 1397
  سلام و وقت بخیر ببخشید این دوره هنوز برای بخش محتوای ویژه قابل استفاده و دانلود هست؟؟؟
  میخوام عضو ویژه بشم لطفا پاسخ بدید
  رویال مایند
    

  تا آخر 17 فروردین قابل دسترسی است

 • حسام الدین اعرابی
  دوشنبه 13 فروردین 1397
  ممنونم از جواب کامل و واضحتون
  رویال مایند
    
 • حسام الدین اعرابی
  دوشنبه 13 فروردین 1397
  سلام خدمت شما عزیزان رویال مایند...
  من کمی گیج شدم چون صحبت های استادانی مانند باب پراکتور و وین دایر با دارن هاردی و جیم ران در تناقض هستند....چون باب پراکتور و وین دایر چیزهایی رو هدف می دونن که ما رو به سطحی بالاتر میبرن و در واقع ما نمی دونیم چه جوری بدستش بیاریم و بیشتر اعتقاد دارن که در مسیر خواسته هامون به ما نشانه هایی داده میشه تا با انجامشون به خواسته هامون برسیم....
  اما بر طبق نظرات دارن هاردی و جیم ران باید برای هدفمون برنامه ریزی کنیم و در واقع ما می دونیم چه جوری به هدفمون برسیم...
  می خواستم راهنماییم کنین و بگین کدوم اساتید درست میگن؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اساتیدی همانند وین دایر و باب پراکتور هنگامی که از هدف صحبت می کنند منظورشان اهداف بلند مدت است، این اساتید می گویند باید اهدافی بزرگ را انتخاب کنید که شاید در حال حاضر چگونگی دستیابی به آن را ندانید. که ما این موضوع را در دوره هدف گذاری کاملاً توضیح دادیم که حتماً اهداف بلندمدت خود را بزرگ تعیین کنید. اما زمانی که صحبت از اهداف چندماهه و یا یکساله به میان می آید باید وضوح و برنامه داشته باشید. شاید یکی از اهداف بلندمدت شما این باشد که از لحاظ تناسب اندام به بدنی کاملاً ایده آل و متناسب دست یابید، اما در حال حاضر نمی دانید که چگونه می توانید به چنین هدف بزرگ و ایده آلی دست یابید. اما شما باید برای چنین هدف بلند مدتی یک هدف کوتاه مدت تعیین کنید که واضح و دست یافتنی باشد، مثلاً به عنوان اولین چالش 90روزه هدف کم کردن 3 کیلوگرم وزن را برای خود تعیین کنید. این هدف هم واضح است و هم دست یافتنی و با یک رژیم ساده و روزانه 30 دقیقه پیاده روی می توانید به این هدف دست یابید. هنگامی که به این هدف 90روزه دست یافتید دوباره یک چالش 90روزه دیگر تعیین می کنید و هدف جدیدی را تعیین می کنید. به همین ترتیب طی چند چالش 90 روزه شما به آن هدف بلند مدت بزرگ که در ابتدا دست نیافتی به نظر می رسید دست خواهید یافت. بنابراین هیچ تناقضی میان صحبت های اساتید مختلف وجود ندارد. تعدادی از اساتید بر روی اهداف بلند مدت تمرکز دارند و تعدادی از آنها بر روی اهداف کوتاه مدت تاکید دارند. اما ما در این دوره هم برای اهداف بلند مدت ارزش قائل شدیم و هم برای اهداف کوتاه مدت. 

 • mohammadhussein haddad
  شنبه 11 فروردین 1397
  یه سوال دیگه هم داشتم وقتی که من اهداف بلند مدت مثلا مالی رو یادداشت میکنم و بعد میخوام سالیانه رو بر اساس اونها بنویسم خیلی غیر قابل دسترس هستند بلند مدت من و یه جورایی می افتم در تله ای که اقای رابینز گفتند یعنی میخوام از اهداف 10 ساله کم کنم که بیشتر رویا هستن تا هدف و یا اهداف یک ساله رو بزرگ در نظر بگیرم که میدونم خیلی خیلی سخت میشه دستیابی به اونها چه کار باید بکنم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اهداف بلند مدت خود را پایین نیاورید. مثلاً اگر هدف مالی بلند مدت شما این است که 100میلیارد به دست آورید، فعلاً در سال اول 100میلیون را هدف گذاری کنید. نگران نباشید اگر بتوانید به هدف یکساله خود دست پیدا کنید چگونگی دستیابی به هدف 10 ساله طی سالیان آینده برای شما مشخص خواهد شد.

 • mohammadhussein haddad
  شنبه 11 فروردین 1397
  سلام و با تشکر بسیار زیاد
  یه سوال بنده تفاوت اهداف مالی و شغلی رو درست متوجه نشدم میشه بیشتر در موردشون توضیح بدید.
  بنده 27 ساله هستم و کارمند و قصد دارم که برای خودم کسب و کاری رو شروع بکنم. مثلا درآمد من جزو کدوم هست یا سرمایه گذاری و حتی اموزش رشد حرفه ای خودم اخه شما اینها رو جزو اهداف مالی اوردید پس اهداف شغلی میشه فقط مثلا محیط کاری اخه وقتی میگید سرمایه گذاری مالی خب من نوغ شغلم رو چطور تو اهداف شغلی بیارم یک بار تو اهداف مالی نوشته شده.
  ممنون میشم جفت این اهداف رو کاملتر توضیح بدید {گل}
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر می خواهید کسب و کار راه اندازی کنید اهداف شغلی زیادی خواهید داشت. یک کسب و کار از ده ها بخش تشکیل می شود. مثلاً در حوزه کسب و کار اینترنتی اولین هدف شغلی شما می تواند این باشد که سایتی طراحی و راه اندازی کنید و بعد از راه اندازی ده ها هدف دیگر است که باید آنها را تکمیل کنید. اما اهداف مالی صرفاً عدد و ارقام هستند. مثلاً درآمد ماهیانه 5 میلیون تومان، پس انداز سالیانه 100 میلیون، سرمایه گذاری در بورس 50 میلیون، کمک به خیریه 10 میلیون. همانطور که می بینید اهداف مالی صرفاً عدد و ارقام هستند.

 • شروین
  شنبه 11 فروردین 1397
  چطور میتونم عضو داوطلب باشم هم بتونم کمکی به گروه واقعن عالیه رویال مایند بکنم و هم بتونم روش زندگیه موفق رو از طریق گروه شما یاد بگیرم . راهی هست که با رویال مایند در ارتباط بود .
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • Fereshteh
  پنج شنبه 9 فروردین 1397
  اخه ببینید منظور من اینه: بعنوان چالش 90 روزه هدف تعیین میکنیم که 3 کیلو وزن کم کنیم خب واسه این وزن کم کردن باید به کارایی بکنیم یا نه؟ مثلا عادت به پیاده رویو ایجاد کنیم یا عادت به رفتن به باشگاه
  بر فرض بعنوان چالش 90 روزه هدفمون پس انداز کردن1 میلیون پول باشه واسه رسیدن به این هدف خب باید عادت خریدن وسایل عیر ضروری و ولخرجیو کنار بزاریم
  و...
  رویال مایند
    

  دقیقاً، هدف اینه که طی 90روز یک میلیون پول پس انداز کنید و عادت اینه که طی این 90روز از خرید چیزهای بیهوده پرهیز کنید.

  چالش 90روزه برای اهداف مالی: پس انداز یک میلیون تومان

  چالش 90روزه برای عادات: ترک عادت ولخرجی

  ممکن است عادات شما بیشتر از 3 عادت شود، که این مشکلی ندارد. چون ایجاد بعضی از عادات آنچنان احتیاج به مدیریت دقیق ندارد. مثلاً شما برای رفع ولخرجی لازم نیست روزانه از جدول ثبت ریتم و یا تکنیک ایجاد زنجیره استفاده کرد. وقتی می گوییم حداکثر 3 عادت یعنی 3عادتی که به مدیریت زیاد احتیاج دارند. مثلاً عادت ترک سیگار، عادت ورزش روزانه و عادت صبح ها قبل از 5 صبح بیدار شدن. این 3 عادت واقعاً به مدیریت روزانه احتیاج دارند. اما از طرفی خیلی از عادات به آنچنان مدیریتی نیاز ندارند. به طور مثال شما می توانید 3عادت بزرگ را انتخاب کنید و در کنار آنها 6 عادت ساده را هم ایجاد کنید.

 • Fereshteh
  پنج شنبه 9 فروردین 1397
  سلام
  من تو قسمت تعیین چالش ها مشکل دارم.مثلا روز هفتم باید سه تا عادت رو انتخاب کنیم واسه اولین چالش 90 روزه ولی روز هشتم گرفتید واسه هر کدوم از اهداف یکساله تک به تک چالش های 90 روزه تعیین کنید آخه ما واسه رسیدن به این اهداف یکساله باید یسری عادتها رو تو خودمون ایجاد کنیم که اینجوری خیلی بیشتر از 3 عادت میشه اصل من این قسمت و متوجه نمیشم چجوریه ؟! ممنون میشم راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش 90روزه عادت از چالش 90روزه اهداف متفاوت است. به طور مثال شما به عنوان چالش 90 روزه اهداف تعیین می کنید که طی 90روز آینده 3کیلو وزن کم کنید و به عنوان چالش 90روه عادت تعیین می کنید که روزانه 30 دقیقه پیاده روی کنید. هدف می شود "کم کردن 3 کیلو وزن" و عادت می شود "روزانه 30 دقیقه ورزش کردن". تمامی این موارد به طور کامل توضیح داده شده است لطفاً با دقت مطالعه کنید.

 • مهدی
  چهار شنبه 8 فروردین 1397
  سلام و عرض ادب و ارادت خدمت تیم بزرگ رویال مایند
  میخواستم بپرسم بعد از اتمام این سمینار آیا لازم هست کتاب بهترین سال زندگی شما از دارن هاردی مطالعه شود یا خیر؟ اثر مرکب چطور؟
  رویال مایند
    

  اگر می خواهید طبق این دوره هدف گذاری کنید کتاب بهترین سال زندگی شما لازم نیست خوانده شود، اما کتاب اثر مرکب را حتماً مطالعه کنید

 • Arefeh
  سه شنبه 7 فروردین 1397
  سلام وقتتان بخیر
  از کار بسیار ارزشمند و بزرگی که انجام می دهید بسیار سپاسگزارم. باور دارم ومی بینم که استقامت وپایداری شما،سعی در ارائه بهترین ها و به طور پیوسته بهتر وبهتر شدنتان تحولی بزرگ در جامعه ایجاد میکند.امیدوارم جواب تمام صبر و تلاشتان را به زودی و بیشتر تمام خواسته هایتان دریافت کنید.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • شادناز
  سه شنبه 7 فروردین 1397
  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم من تو بعضی هدفگذاریها واسه 1سال پیشرو برنامه ای ندارم . من دانشجوام و وقتی واسه داشتن شغل ندارم ایا اشکال نداره هدف گذاری مربوط به شغل خالی بذارم؟؟؟
  رویال مایند
    

  هیچ مشکلی نیست، گاهی اوقات شرایط طوری هست که باید فقط در یک جنبه از زندگی هدف گذاری کرد. 

 • Sajad
  شنبه 4 فروردین 1397
  سلام. تودفترچه ثبت ريتم هفتگي شما چالش ها رو 90 روز در نظر گرفتيد اما در واقعيت 84 روز هست؟ مثلا از 18 فروردين تا 8 تير!!
  رویال مایند
    

  منظور از 90 روز یعنی یک فصل کامل که حدود 12 هفته می شود. اگر دقت کنید در برخی موارد به جای 90روزه، اصطلاح 12 هفته ای را به کار برده ایم

 • Fereshteh
  پنج شنبه 2 فروردین 1397
  سلام
  تو روز دوم این دوره ک اهداف مالی رو مشخص میکنیم مثلا من که فعلا 20 سالمه و دخترمو تحت حمایت پدرم هستم نمیتونم که واسه خودم اهداف مالی داشته باشم
  من این قسمتشو مشکل دارم میشه خواهش کنم راهنماییم کنید 
  ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر می دانید از لحاظ مالی تامین هستید برای این بخش هدفگذاری نکنید 

 • pedram
  سه شنبه 29 اسفند 1396
  عالیه سایت تون، پاینده باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • vahid
  سه شنبه 29 اسفند 1396
  سلام ممنون از مطالب مفید در این دوره جامع هدف‌گذاری و منتظر دوره های دیگر از طرف رویال مایند هستیم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، انشاالله در سال جدید دوره های متنوعی برگزار خواهیم کرد

 • Marian
  سه شنبه 29 اسفند 1396
  سلام 
  واقعا ممنونم، خیلی امید بخش هست.
  همیشه دوست داشتم کسی در کنارم بود که راهنماییم میکرد به اهدافم برسم، یا حداقل زندگی بهتری را برای خودم بسازم، الان حس میکنم ، شما توانستید در روزهای سخت کنارم باشید و امید روزهای روشن را در دلم روشن کنید، ممنونم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • راضیه ناظران
  دوشنبه 28 اسفند 1396
  با سلام و درود 
  تشکر و قدردانی می کنم از تمامی مطالبی که در سایت دارید و همچنین لطفی که می کنید . خدا قوت 
  من سایت شما رو واقعا دوست دارم و به هر دوستی که برای من عزیزه و هر شخصی که دوست دارم حتما پیشرفت داشته باشه سایت شما رو پیشنهاد میکنم .
  اگه میشد یه لطفی می کردید که این قسمت پایانی هدف گذاری رو بجای 29 اسفند امروز ارسال می کردین بهتر بود .
  چون فردا تعطیلی هست و من دستگاه پرینتر در منزل ندارم . محل کارم راحت تر بودم .
  در هر حال سپاسگزارم از تمامی شما عزیزان 
  ناظران
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دفترچه "مدیریت هفتگی اهداف" برای مدیریت 48 هفته سال 97 است که از 18 فروردین آغاز می شود. این دوره به گونه ای طراحی شده است که دارای 4 چالش 90 روزه است و 3هفته اول به عنوان تعطیلات در نظر گرفته شده است. با این وجود پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • رضا
  دوشنبه 28 اسفند 1396
  سلام.ببخشید که مرتبط نیست ولی جایی دیگه ای نبود که نظرم را بنویسم از اقای تونی بازان و یا هاری لوراین که مباحثی که مربوط به حافظه میشن رو هم بزارید ممنون میشم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • reza
  دوشنبه 28 اسفند 1396
  سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم چه میزان حجم برای دانلود این پکیج بصورت کلی لازم هست؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز فایل ها به صورت pdf هستند و حجم زیادی ندارند

 • شیرین
  یکشنبه 27 اسفند 1396
  سلام و تبریک پیشاپیش سال ۹۷ 
  راهنمایی بفرمایید چی را و چگونه باید دانلود کنم برای دستیابی به دوره های هدف گذرای ؟
  در پناه خداوند بزرگ
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس اشتراک ویژه دلخواه خود را تهیه کنید سپس لینک دانلود تمام محصولات برای شما فعال خواهد شد. برای راهنمایی بیشتر به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • شمیم
  یکشنبه 27 اسفند 1396
  با سلام و تشکر بابت زحمات شما ، در جزوه ی روز هشتم نوشتید که دو دفترچه داریم یکی مدیریت چالش های 90 روزه و دومی مدیریت هفتگی اهداف و همچنین هر هفته شامل جدول ثبت ریتم برای مدیریت عادت ها است ، اما فایل روز هشتم 39 صفحه است و فقط دفترچه ی مدیریت چالش های 90 روزه موجوده ، میشه بفرمایید دو تا جدول بعدی رو کی روی سایت قرار میدید ؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در همان دفترچه ذکر کرده ایم که در روز 29 اسفند دفترچه "مدیریت هفتگی اهداف" به اشتراک گذاشته می شود

 • پویا افراشته
  یکشنبه 27 اسفند 1396
  سلام و خداقوت خدمت گروه رویال مایند
  من طی این چند روز هدفگذاری به این موضوع پی بردم که علایق خودم رو میشناسم اما به هدفگذاری که میرسه نمیتونم تعیین کنم که دقیقاً در این زمینه ها چه کاری میتونم انجام بدم که به عنوان هدفم قرار بدم و دچار یه جور سردرگمی شدم.بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز کسی را پیدا کنید که هدفی را که شما می خواهید، به آن رسیده باشد، سپس از او بپرسید چه مسیری را طی کرده و چه کارهایی انجام داده، شما هم همان گام ها را بردارید و همان نتایج را بگیرید. 

 • مرضیه
  یکشنبه 27 اسفند 1396
  میخواستم سوال کنم که آیا این 8 روز باید پشت سرهم باشه ؟ میشه وقفه انداخت مثلا دو روز یکبار یا یک روز در میان مطالب آموزشی گوش داد و تمرینهاشو انجام داد؟ یا در صورت وقفه تاثیر تمرینات و مباحث و.. از بین میره ؟
  رویال مایند
    

  مشکلی نیست دوست عزیز می توانید به هر شیوه که می خواهید این 8 مرحله را به پایان برسانید

 • امید
  یکشنبه 27 اسفند 1396
  سلام. تا وقتی رویای بزرگ زندگیم رو کشف نکردم چطور میتونم هدف گذاری کنم.
  واقعا رویای بزرگم در زندگی رو نمیتونم پیدا کنم، شما میتونید کتابی رو در این زمینه معرفی کنید تا رویاهامون رو که میتونیم با عشق و انگیزه پی گیریشون کنیم رو کشف کنیم؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این موضوع کاملاً شخصی است، کتابی نمی تواند به شما بگوید به چه چیز علاقه دارید باید کارهای مختلف را امتحان کنید و جستجوگر باشید تا در نهایت کار مورد علاقه تان را پیدا کنید. همانطور که استیو جابز گفت: اگر کاری را که دوست داری هنوز پیدا نکرده ای به جستجو ادامه بده و هرگز تسلیم نشو.

 • محمد
  شنبه 26 اسفند 1396
  سلام. من هنوز اشتراک تهیه نکردم، میتونم هر وقت خواستم اشتراک تهیه کنم و به دوره هدف گذاری دسترسی داشته باشم؟؟ یا نه فقط تا ۲۶ اسفند وقت داشت
  رویال مایند
    

  بله مشکلی نیست

 • محمد
  جمعه 25 اسفند 1396
  با سلام و خسته نباشد.به علت وقت کمی که در این پنج روز آخر سال دارم نمیتوانم این دوره ۸ روزه را انجام دهم.نمیشه این دوره رو در ایام نوروز انجام دهم؟یا در دو روز تمام دوره را به پایان برسانم؟
  رویال مایند
    

  مشکلی نیست دوست عزیز می توانید از هفته جدید این 8 روز را شروع کنید. میتوانید حتی از 1 فروردین تا 8 فروردین هدف گذاری را انجام دهید.

 • rooeen
  جمعه 25 اسفند 1396
  من احتمالن امسال به خدمت سربازی خواهم رفت 
  میخواستم راهنماییم کنید چطور باید این موضوع رو مدیریت کنم ؟ آیا استفاده از این دوره برای من مفید خواهد بود؟
  لطفن راهنمایی کلی به من و خیلی از دوستان که با سربازی مواجه می شوند بفرمایید بهترین نحوه برخورد چیست؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دوران سربازی معمولاً تمام وقت نیست و شما در طی روز ساعت های زیادی را زمان آزاد دارید. بهترین اهدافی که می توانید در این دوران داشته باشید افزایش مهارت ها و مطالعه در زمینه رشد شخصی است.

 • مریم
  پنج شنبه 24 اسفند 1396
  سلام
  ببخشید این برنامه هدف گذاری برای همیشه روی سایتتون هست که ؟
  چون من الان دارم برای ارشد میخونم فعلا وقتشو ندارم میخوام بعد از کنکور از این محصول استفاده کنم.
  ممنون
  رویال مایند
    

  بله خواهد بود

 • سعید
  چهار شنبه 23 اسفند 1396
  با سلام و دورود. من دیروز عضو گروه شدم و ثبت نام کردم . دوره جامع هدف گذاری رو دانلود کردم . اما تا روز پنجم توی این صفحه بود الباقی روزها تا روز هشتم رو از کجا دانلود کنم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این دوره طی 8 روز انجام خواهد شد، در حال حاضر روز پنجم هستیم، تا شنبه(26 اسفند) هر 8فایل در سایت قرار داده می شوند

 • Fereshteh
  چهار شنبه 23 اسفند 1396
  سلام
  میخواستم ببینم مدت زمان 3_5 ساعت فقط واسه 8 روز نیازه؟ یا بعد این 8 روز هم باید اینهمه واسش وقت بزاریم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز فقط برای هشت روز اول به زمان زیادی احتیاج دارید

 • سپهری
  چهار شنبه 23 اسفند 1396
  سلام لطفا هزینه اشتراک را بفرمایید که چقدر است؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش تعرفه های اشتراک ویژه رجوع کنید

 • تهمینه کاظمی
  چهار شنبه 23 اسفند 1396
  سلام من اپلیکیشنADM را روی گوشی نصب کرده ام، و فایل های چهار روز را دریافت کردم ، اما نمی توانم فایلهارا بازکنم و بخوانم لطفا راهنمایی ام کنید....
  رویال مایند
    

  لطفاً به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را راهنمایی کنند

 • محمد
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  سلام و خسته نباشید. چرا روز پنجم ششم هفتم و هشتم، لینک دانلود ندارن؟ فقط چهار روز اولو گذاشتین.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این دوره از 19اسفند تا 26 اسفند است. تازه در روز چهارم هستیم

 • سجاد
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  رویال مایند سلام
  آیا شما خودتون به هدفاتون رسیدین تو زندگی.
  دوره هدف گزاری واقعا دوره حساسیه و تا زمانی که به هدف نرسیدی راهش بهت نشون داده نمیشه
  رویال مایند
    

  دوست عزیز رویال مایند شخص که نیست، رویال مایند یک تیم است. از طرفی این دوره بر اساس آموزه های دارن هاردی و جیم ران و دیگر اساتید موفقیت طراحی شده است، که رزومه این افراد کاملاً مشخص است

 • مريم
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  باتشكر بسيار بابت كانال بينظير رويال مايند
  منظور از كتاب دارن هاردي و جيمز ران كدام كتابهاشون هست؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  کتاب هایی که در بخش محتوای ویژه سایت به اشتراک گذاشته شده است

 • مریم
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  باسلام و عرض ادب و احترام
  من مشتاق استفاده از دوره جامع هدف گذاری هستم، اما متاسفانه طبق روش گفته شده در بخش راهنمای دانلود نمی تونم عمل کنم(با تبلت) همچنین لینک های سبز را فقط تا روز چهارم دارم و سایر محتواها نیست. خواعش میکنم لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دوره هدف گذاری از 19 تا 26 اسفند است و در حال حاضر در روز چهارم هستیم، روزهای دیگر قرار خواهد گرفت. در صورتی که برای دانلود مشکل دارید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما بررسی شود.

 • فرشته
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  سلام
  من یکماهه ثبت نام کردم ومیخوام از دوره ی هدف گذاری استفاده کنم. الان نمیدونم باید کجا برم و دفترچه های هدف کجا هستند.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز لینک های دانلود سبز رنگ برای شما باید فعال باشند. در صورتی که به راهنمایی بیشتر نیار دارید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • سجاد
  دوشنبه 21 اسفند 1396
  سلام
  بر طبق این آموزه ها باید حداقل 6 هدف برای سال جدید در نظر گرفت این در حالیه که دارن هاردی در سمینار بهره وری دیوانه وار که در سایت هم موجود هست میگه حداکثر 3 هدف برای هر سالتون بنویسید که باعث افزایش تمرکز برای رسیدن به اهداف و بهره وری بالا میشه و من هم دقیقا همین کار رو کردم.ضمن اینکه برای اهداف بلند مدت من اهداف 5 ساله برای خودم مشخص کردم چون 10 سال در دنیای پرتلاطم امروزی قابل پیش بینی هم نمیتونه باشه و یه نکته دیگه اینکه کوین ترودو میگه نیازی به تعیین دقیق زمان دسترسی به اهداف و مشخص کردن جزئیات دقیق خواسته ها نیست .
  به طور مثال وقتی میگم من یه ماشین مرسدس بنز مشکی مدل فلان رو میخوام از نظر من اون ماشین بهترین ماشین دنیاست در حالی که اینطور نیست و ماشین های بهتر از اون هم وجود داره و درستش اینه که بگم من یه ماشین خوب و لوکس میخوام تا کائنات بهترین ماشین رو در زمان مناسب برام فراهم کنه و به نظرم منطقی هم میاد
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تازه در روز دوم هدف گذاری هستیم این دوره 8 روزه است، لطفاً عجله نکنید، هنوز لازم نیست به 3 هدف برسید، در روز هفتم و هشتم این کار را انجام می دهیم. همانطور که در روز دوم گفتیم هدف 5 ساله هم می تواند بلند مدت باشد. در مورد نحوه تعیین اهداف بلند مدت و کوتاه مدت هم در روز اول گفتیم که اهداف بلند مدت لازم نیست آنچنان دقیق و واضح باشند، اما اهداف کوتاه مدت باید واضح باشند، به طور مثال هدف بلند مدت شما می تواند خرید یک خودرو فوق لوکس باشد اما اگر تا پایان امسال قصد خرید یک خودرو دارید بدیهی است که باید بدانید کدام خودرو را می خواهید خریداری کنید. یعنی شما نمی توانید تخمین بزنید که تا 6ماه آینده چقدر درآمد دارید و چه خودرویی را می توانید خریداری کنید؟؟ تمام سیستم های معتبر هدف گذاری می گویند هدف کوتاه مدت باید واضح باشد و موعد زمانی داشته باشد، سیستم  SMART هم به این موضوع تاکید می کند، حتی ناپلئون هیل هم در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید این موضوع را بیان کرده است. حال اینکه شخصی بنام کوین ترودو ادعا می کند اهداف لازم نیست دقیق و زمان دار باشد نظر شخصی ایشان است، ایشان حتماً آموزش تهیه لیست آرزو داده اند. دوست عزیز در مقدمه هم گفته شد قرار نیست لیست آرزو درست کنیم، قرار است اصولی هدف گذاری کنیم، اینکه بگویید من تا پایان امسال یک خودروی لوکس می خرم که هدف نیست این یک آرزو خواهد بود. باز هم تاکید می کنیم هدف بلند مدت با هدف کوتاه مدت متفاوت است. هدف بلند مدت بیشتر جنبه یک خواسته، آرزو و رویا دارد ولی هدف کوتاه مدت باید دقیق و واضح و زماندار باشد تا شما را متعهد کند و به یک الزام تبدیل شود.

 • علی
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  سلام و عرض ادب خدمت تمام دست اندرکاران سایت رویال مایند.ببخشید من یه سوال داشتم.و اینه که: من تا روز ۵ شنبه ۲۴ اسفند اصلا وقت ندارم که برنامه ۸ روزه رو اجرا کنم و می خواستم بدونم میشه مثلا از جمعه یا شنبه هفته آینده شروع کرد؟!ممنون
  رویال مایند
    

  بله مشکلی نیست، فایل ها را به ترتیب قرار خواهیم داد و شما می توانید از هفته آینده هدف گذاری را شروع کنید.

 • زهرا
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  سلام، ممنونم بابت محتوا های فوق العاده تون.
  میخواستم ببینم قبل از شروع این دوره لازمه که محتوا های قبلی رو دیده یا خونده باشیم؟ مثل خوندن کتاب "قدرت عادت".
  و اینکه این برنامه کلا چه قدر روزانه نیاز به زمان داره ؟ 
  (چه در 8 روز ابتدایی و چه در ادامه. )
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تمام نکات لازم در جزوات گفته خواهند شد، اما اگر زمان کافی دارید بهتر است کتاب های دارن هاردی و جیم ران و همچنین جلد اول کتاب قدرت عادت خوانده شود. در مورد سوال دوم برای 8 روز اول روزانه حدود 3 تا 5 ساعت زمان لازم است تا تمرینات انجام شوند و در طول 52 هفته کافی است که طبق دفترچه مدیریت اهداف هر هفته یکبار پیشرفت اهداف را بررسی کنید تا انشاالله در پایان سال 97 اهدافتان را محقق کرده باشید.

 • سجاد
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  سلام و درود
  لطفا محتوای هدف گذاری 8 روزه را در اول صبح به اشتراک بگذارید که بشه در طول روز بهش فکر کرد تا بتونیم وقت بیشتری رو برای هدف گذاری اصولی اختصاص دهیم.ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر روز عصر ساعت 5 بعد از ظهر قرار خواهد گرفت، به دلیل اینکه اکثر دوستان در طول روز در محل کار حضور دارند و عصرها وقت آزاد برای انجام تمرینات دارند. با این وجود شما می توانید هر روز صبح تمرین روز قبل را انجام دهید

 • وفا
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  جای چنین مبحثی در سایت خالی بود که خوشبختانه لطف کردین تو سایت قرار دادین ،اهمیت هدف گذاری بسیار بسیار بالا هست. با قدرت جلو برین.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • سامان
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  سلام ممنون از زحمات و کیفیت بالای کارهاتون.... امکانش هست مطالب هر روز رو صبح اول وقت همون روز قرار بدید که بتونیم از اول صبح انجامش بدیم؟
  رویال مایند
    

  به دلیل اینکه اکثر دوستان در طول روز در محل کار حضور دارند، هر روز عصر ساعت 5 تمرینات جدید را قرار خواهیم داد. شما می توانید هر روز صبح تمرین روز قبل را انجام دهید

 • اسماعیل فتحعلیزاذه
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  . خدا را شاکرم که همچین عزیزانی توی کشور عزیزم هستند که کارشون بالا بردن شأن و عزت این مرز و بوم است. مسیر زندگی من با این کانال تغییر کرده. تلاش گران رویال مایند اجرتون با خداست
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • شادی صارم
  شنبه 19 اسفند 1396
  سلام وقت بخیر.من اشتراک دارم اما نمی تونم مطالب رو دانلود کنم.
  لطفا راهنماییم کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند و به سرعت رفع کنند.

 • amir
  شنبه 19 اسفند 1396
  سلام
  ببخشید من یه سوال برام به وجود اومده
  بعد از اینکه اشتراک ویژه تهیه کردیم، آیا برای تهیه محصولات از بخش محتوای ویژه، بازهم برای هر محصول جداگانه باید هزینه ای پرداخت کنیم؟!!
  ممنون
  رویال مایند
    

  نه دوست عزیز، شما با تهیه اشتراک ویژه به تمامی محتوای ویژه دسترسی دارید

 • مجید
  شنبه 19 اسفند 1396
  درود،
  من در این روز ها خودم را برای کنکور ارشد سال 97 آماده می کنم، برای شرکت در این دوره هدف گذاری، چقدر زمان باید بگذارم؟ منظورم زمان مورد نیاز برای مطالعه و یا دیدن ویدئو های مربوط به این دوره هدفگذاری که 8 روز طول می کشد است.
  رویال مایند
    

  تقریباً روزانه بین 3 تا 5 ساعت

 • مهدیار
  شنبه 19 اسفند 1396
  سلام ممنون میشم بفرمایید دوره جامع هدفگذاری چقدر هزینه دارد؟ با تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هزینه ای ندارد تنها کافی است اشتراک ویژه سایت را تهیه کنید. ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس اقدام به تهیه اشتراک کنید.

 • رویا
  شنبه 19 اسفند 1396
  ممنون، بسیار عالی بود، همیشه برای هدف گذاری دچار تضاد بودم که باید اهداف بزرگ انتخاب کنم و یا اهداف منطقی که با مطالعه آموزه های جزوه روز اول این تضاد کلاً برطرف شد.
  رویال مایند
    

  بله، برای تعیین اهداف در روز دوم و سوم حتماً جزوه روز اول را با دقت مطالعه کنید.

 • سجاد
  شنبه 19 اسفند 1396
  واقعا کارتون عالیه ...این دوره بهترین هدیه سال 97 بود که سایت رویال مایند میتونست به کاربرانش بده...من که با تمامی وجودم این دوره رو دنبال میکنم و متعهد به انجام تمرینات و نتیجه گرفتن از این دوره استثنایی میشوم.
  به همه عزیزان سایت رویال مایند به ویژه مدیر مسئول سایت آقای روزبه ملک زاده و کاربران سال 97 رو تبریک میگم و یقین دارم همه یک سال رویایی رو با انجام تمرینات دوره برای خودشون رقم خواهند زد و سایت بینظیر رویال مایند هم با قدرت به روند رو به رشدش در سال جدید ادامه خواهد داد...
  سپاس بیکران❤🌷
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما، امیدواریم سال 97 به بزرگترین اهداف خود دست یابید