کتاب تو ثروتمند زاده شده ای - باب پراکتور

باب پراکتور

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در کتاب "تو ثروتمند زاده شده ای" استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم. این کتاب شما را شیفته خودش می کند و شما را ترغیب می کند که آموزه های آن را در زندگی تان به کار گیرید. آموزه های این کتاب بسیار عملی و کاربردی هستند و می توانند برای هر کس در هر موقعیت و جایگاهی مفید باشند.

آموزه های باب پراکتور برگرفته از آموزه های ناپلئون هیل است که در کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید" آورده شده است. کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید" کتابی کلاسیک در زمینه علم موفقیت و ثروت اندوزی است. ناپلئون هیل این آموزه ها را از "اندرو کارنگی" فرا گرفت و سپس آنها را به "ارل نایتینگل" منتقل کرد و در آخر تمامی این آموزه های  ارزشمند در اختیار باب پراکتور که دستیار "ارل نایتینگل" بود، قرار داده شد.

باب پراکتور سردمدار علم کنترل ذهن و برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه است و تمامی این آموزه های ارزشمند را در این کتاب بی نظیر با میلیون ها نفر در سرتاسر جهان به اشتراک گذاشته است.

مقدمه ای از باب پراکتور

همه ما ثروتمند متولد شده ایم. اما متاسفانه از طریق والدین، جامعه و اطرافیان از همان دوران کودکی ذهنیت کمبود برای ما ایجاده شده است. این کتاب همانند پلی است که شما را از جایگاه فعلی تان به جایگاه دلخواهتان خواهد رساند. این کتاب تمام گام های شما را در مسیر دستیابی به رویاها و تصویر ذهنی‌تان هدایت می کند.

در این کتاب حقایقی را با شما در میان می گذارم که در لحظه ورودتان به این کره خاکی آنها را می دانستید اما به دلایل زیادی آنها را از یاد برده اید. من در این کتاب آن حقایق را که همانند تکه های یک پازل مبهم هستند در کنار هم مرتب کرده ام تا شما بتوانید با درک آن حقایق به زندگی که خواهان آن هستید، دست یابید. روزانه میلیون ها نفر بلیت بخت آزمایی خریداری می کنند و در رویای این به سر می برند که روزی نام آنها به عنوان فرد برنده اعلام شود و آنها یک شبه به ثروت و خوشبختی دست یابند! این افراد غافل هستند که ثروتی بادآورده به هیچ وجه برای آنها خوشبختی و سعادت به ارمغان نمی آورد. هنگامی ثروت برای شما شادی و لذت به ارمغان می آورد که خودتان آن را به دست آورده باشید و برای دستیابی به این نوع ثروت باید ابتدا ذهنیتی ثروتمند در خود ایجاد کنید. این کتاب دقیقاً همین کار را برای شما انجام می دهد، طبق اصولی ساده و اثبات شده شما را از جایگاه فعلی تان به جایگاه دلخواهتان خواهد رساند. اما هرگز فریب سادگی این آموزه ها را نخورید، این آموزه ها در عین سادگی بسیار ارزشمند و کارآمد هستند. من حدود 50 سال این آموزه‌ها را بررسی کرده ام و آنها را مورد امتحان قرار داده ام و از طرفی شاهد نتایج این آموزه ها در زندگی هزاران نفری بوده ام که در سمینارهایم شرکت کرده اند. به جرات می توانم اثربخشی این آموزه های فوق العاده را برای شما تضمین کنم. شاهد تحول زندگی کسانی بوده ام که حتی برای تامین مخارج هزینه های اولیه خود دچار مشکل بوده اند و بعد از به کارگیری این آموزه ها به رفاه مالی دست یافته اند.

حال نوبت شماست که از این آموزه ها برای متحول ساختن زندگی تان استفاده کنید. چه رویاهایی در سر دارید؟ چه اهداف و آرزوهایی است که خواهان دستیابی به آنها هستید؟ می خواهم به شما این اطمینان را بدهم که دستیابی به تمام رویاها، اهداف و آرزوهایتان امکان پذیر است. اما باید خودتان را متعهد کنید که آموزه هایی را که با شما درمیان می‌گذارم، به کار بگیرید. تنها خواندن و حفظ کردن آنها فایده ای ندارد، باید آنها را با تمام وجود درک کنید و آنها را به بخشی از زندگی تان تبدیل کنید.

آموزه های این کتاب به صورت کاربردی بیان شده است، البته من می توانستم تمام تحقیقات و مدارک علمی آنها را که در علم روانشناسی به اثبات رسیده است، برای شما در این کتاب بیاورم. اما آنگاه دیگر این کتاب جنبه کاربردی نداشت و تنها مرجعی علمی و دانشگاهی می‌شد. سعی کرده ام به جای اثبات های علمی، مثال هایی از اشخاص و خانواده هایی را بیاورم که با به کارگیری این آموزه ها زندگی شان دچار تحولی بنیادین شده است.

باب پراکتور

فصول این کتاب به صورتی در کنار هم چیده شده اند که به تدریج می توانند توانایی های نهفته شما را آشکار کنند. در فصل اول این کتاب به بررسی این موضوع می پردازیم که پول واقعاً چیست و باید چه ذهنیت و دیدگاهی نسبت به آن داشته باشیم، همچنین تصویر ذهنی خود را نسبت به پول به صورت کامل تغییر می دهیم و به شما خواهم گفت که ثروتمند شدن نه تنها گناه نیست بلکه شرافتمندانه ترین کار در این جهان است. در فصل دوم وضعیت مالی فعلی تان را مورد بررسی قرار می دهیم و تعیین می کنیم که چقدر پول برای شما کافی است، به این حقیقت پی خواهید برد که شما تنها به اندازه نیاز و خواسته تان پول به دست می‌آورید، نه کمتر و نه بیشتر.

در فصل سوم خواهید آموخت که شما در فرآیند خلق زندگی تان مشارکت دارید و این کار را از طریق نیروی شگفت انگیز تصویرسازی ذهنی انجام می دهید. خواهید آموخت که چگونه تصاویری در ذهن خود بسازید تا شما را به اهداف و خواسته هایتان برسانند. در واقع شما در نهایت به شخصیتی تبدیل می شوید که سالها آن را در ذهن خود تصویرسازی کرده اید.

در فصل چهارم اصلی مهم را با شما درمیان می گذارم و آن توکل به خداوند است. در این فصل خواهید آموخت که باید با آرامش و دل آسودگی به قدرت عظیم خالق کل جهان هستی اعتماد داشته باشید و یقین داشته باشید که او شما را در دستیابی به هدف و تصویر ذهنی‌تان یاری خواهد کرد.

فصل پنجم با عنوان "انتظار فراوانی نعمت را داشته باشید"، به شما خواهد آموخت که شما هر آنچه را به دست می آورید که انتظار دستیابی به آن را داشته باشید. در فصل ششم از قانون ارتعاش سخن می گوییم و خواهیم فهمید چرا بعضی از افراد مدام چیزهایی را به زندگی خود جذب می کنند که خواهان آن نیستند، در حالی که بعضی دیگر همانند آهنربای ثروت و فراوانی هستند. در فصل های بعد به شما خواهم آموخت که ترس چیزی نیست جز یک توهم ذهنی و نباید اجازه دهید در مسیر دستیابی به اهداف و رویاهایتان مانع شما شود.

قبل از اینکه شروع به مطالعه این کتاب کنید دوباره به شما تاکید می کنم که تنها خواندن و حفظ کردن این آموزه ها کافی نیست، باید آنها را با تمام وجود درک کنید و آنها را به کار بگیرید. این کتاب را همواره همراه خود داشته باشید و تعالیم آن را به صورت پیوسته مرور کنید تا به بخش جدایی ناپذیری از ذهن شما تبدیل شوند.

دیدگاهها


نظرات دیگر کاربران

نوراله علیزاده
شنبه 28 مرداد 1396
چقدر خوشحالم ، حد و حساب ندارد ، میدونستم دیر و زود داره اما سوخت و ساز نداره ازتون بسیار ممنونم ،بسیار دوستتون دارم بخاطر اینهمه لطف و زحمتی که در جهت رشد دانش وآگاهی مامی کشید ، پایدار و پرتوان مانید
رویال مایند
  

ممنون از لطف شما

محمد واحدی
یکشنبه 29 مرداد 1396
خدا قوت عالی بود ، بی صبرانه منتظر هستم فصل بعدی رو بخونم ، تا اون موقعه فصل اول رو چندین بار مطالعه می کنم ، یک سوال فصل بعدی کی روی سایت قرار میگیره؟
رویال مایند
  

انشاالله تا پایان هفته

مریم
یکشنبه 29 مرداد 1396
سلام برای تهیه اکانت ویژه از کدام قسمت باید ثبت نام کنم
رویال مایند
  

دوست عزیز در بالای صفحه دکمه سبز رنگ ثبت نام را بزنید. برای راهنمایی بیشتر به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

iraj
چهار شنبه 1 شهریور 1396
سلام ممنونم بابت اشتراک گذاری کتاب فوق العاده باب پراکتورزمان اشتراک این کتاب چه روزهایی هست
رویال مایند
  

دو روز در هفته به اشتراک گذاشته می شود. روز دقیق مشخص نیست زیرا ترجمه بعضی از فصول ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشد

مهیار هاشمی
چهار شنبه 1 شهریور 1396
با سلام و خسته نباشید به شما گروه فعال رویال مایند 
خواستم بدونم که این کتاب صوتی هم دارد
ممنون
رویال مایند
  

سعی می کنیم نسخه صوتی را تهیه کنیم

reza
چهار شنبه 1 شهریور 1396
باسلام اگربرایتان مقدوراست این کتاب صوتی شودتا بارها وبارها این کتاب بسیارتاثیرگذارراگوش کنیم متشکرم
رویال مایند
  

چشم در صورت امکان حتماً صوتی خواهد شد

mehrzad
پنج شنبه 2 شهریور 1396
با سلام، آیا این کتاب به صورت صوتی هم ارائه خواهد شد؟
رویال مایند
  

در صورت امکان حتماً صوتی خواهد شد

حسین
جمعه 3 شهریور 1396
عالی بود
رویال مایند
  
مجید اسحاقی
سه شنبه 7 شهریور 1396
لطف کنید دانلو کتاب را قرار بدهید
رویال مایند
  

دوست عزیز هر هفته یک یا دو فصل از کتاب قرار خواهد گرفت

محمد
پنج شنبه 9 شهریور 1396
سلام نمیشه فقط همین کتاب رو خرید و دیگر نیاز به اکانت نباشه.هر کتاب ی قیمتی براش تعیین کنید
رویال مایند
  

باید صبر کنید ترجمه کتاب به پایان برسد تا بتوانید از فروشگاه سایت کتاب را تهیه کنید

محسن
سه شنبه 14 شهریور 1396
با سلام. سوالی داشتم. کتابی ک در این سایت قرار دادید شامل تمام متن کتاب تو ثروتمند زاده شدی ای هست؟ چون این کتاب 192 صفحه است در حالی که پی دی افی که قراردادی 4 قسمت و هر قسمت نهایتا شامل 17 صفحه میباشد. 
لطفا اگرپی دی اف ها چکیده ای از کتاب اصلی ست اطلاع رسانی کنید
رویال مایند
  

دوست عزیز این کتاب دارای ده فصل است و هنوز بقیه فصول به اشتراک گذاشته نشده اند لطفاً کمی صبور باشید

مریم
سه شنبه 21 شهریور 1396
سلام خیلی ممنون بابت سایت بی نظرتون. من ایران زندگی نمیکنم اگه امکانش هست گزینه خرید ارزی رو اضافه کنید تا امثال من هم بتونیم از محصولات سایت استفاده کنیم.ممنونم
رویال مایند
  

دوست عزیز پیشنهاد شما بررسی می شود، اما شما میتوانید به یکی از دوستانتان در ایران بگویید که برای شما اکانت تهیه کنند

farzad
جمعه 24 شهریور 1396
با سلام و عرض ادب 
قبل از هر چیز صادقانه از تمامی زحمات شما کمال تشکر را دارم و ارزوی ادامه این مسیر و بهترین ها را برایتان ارزومندم .
رویال مایند
  
احمد
شنبه 25 شهریور 1396
عالی
رویال مایند
  
reza
دوشنبه 27 شهریور 1396
باسلام توثروتمند متولدشده ای یک وبینار۱۱ساعتی درسایت باب پراکتوراست اگرامکان داردترجمه شود باتشکر
رویال مایند
  

چشم بررسی می کنیم

ساناز
چهار شنبه 12 مهر 1396
عالی
رویال مایند
  
مرضیه
جمعه 14 مهر 1396
ممنون از حمایت های شما
رویال مایند
  
yass
چهار شنبه 26 مهر 1396
با سلام ب دوستان رویال مایندی عزیز و خدا قوت.بنده اخیرا هر پیام و سوالی ک از گروخ فعال رویال مایند میپرسم پاسخ داده نمیشه و یا حداق تو صفحه قرار نمیگیره ک بنده پاسخ شما دوستان رو ببینم...میخواستم اگه امکانش هست رسیدگی بشه...سپاسگزارم
رویال مایند
  

دوست عزیز ممکن است پیام به درستی برای سیستم ارسال نشده باشد، شما می توانید مشکلات و سوالات خود را برای بخش پشتیبانی در تلگرام ارسال کنید تا به سرعت پاسخ داده شود

arashaskaryi
سه شنبه 2 آبان 1396
سلام چجوری باید هزینه محتوی ویژه روبدم وعضوبشم؟
رویال مایند
  

دوست عزیز ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس وارد پنل کاربری شوید و اقدام به تهیه اشتراک کنید

فریمان
چهار شنبه 3 آبان 1396
با سلام ببخشید اگه امکانش هست فایل صوتی کتاب رو هم قرار بدید ممنون میشم
رویال مایند
  

در صورت امکان قرار خواهیم داد

نوراله علیزاده
پنج شنبه 11 آبان 1396
باسلام وسپاس وتشکرفراوان نخست بگویم لطفاترتیب بیان نظرتان درسایت رالطفااصلاح کنیدتاجدیدترین نظرات بالاقرارگیرند ودوم اینکه کتای که دست پراکتورهست بسیارقطورترنشان میدهدتااین که ۱۳۰باشدممنون راهنمایی کنید
رویال مایند
  

دوست عزیز نسخه انگلیسی خط به خط ترجمه شده است

میلاد
یکشنبه 14 آبان 1396
خوبه
رویال مایند
  
یاسر
سه شنبه 16 آبان 1396
با سلام و تشکر از گروه رویال مایند
دوستان ممنون میشیم اگه ده فصل این کتاب رو در یک فایل پی دی اف قرار برید...
رویال مایند
  

چشم

یاسمین
سه شنبه 16 آبان 1396
با سلام ب دوستان عزیز رویال مایندی و خدا قوت ب جمیع دست اندرکاران...دوستان آیا کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ک باب پراکتور انقدر بهش تاکید داره در سایت رویال مایند هست؟ واگه نیست آیا تصمیم ب قرار دادن کتاب در سایت دارید؟
رویال مایند
  

دوست عزیز این کتاب توسط انتشاراتی های زیادی در ایران به چاپ رسیده است

یاسر
شنبه 20 آبان 1396
سلام دوستان و خسته نباشید
دوستان امکانش هست از سمینارهای دکتر آزمندیان تو سایت قرار بدید؟
رویال مایند
  

باید با مجموعه دکتر آزمندیان هماهنگی لازم انجام شود

یاسر
سه شنبه 23 آبان 1396
سلام دوستان چرا کتاب رو در یک فایل قرار ندادید؟ ممنونم
رویال مایند
  

چشم قرار خواهیم داد