کتاب صوتی اثر مرکب - دارن هاردی

اثر مرکب دارن هاردی

در این کتاب هر آنچه برای موفقیت نیاز دارید به شما گفته می شود. تمام تکنیک‌های کلیشه‌ای و موضوعات حاشیه‌ای کنار گذاشته شده است. شاید به شما گفته باشند با روزی 2 ساعت چرخیدن در اینترنت می توانید سالیانه درآمد چند صد هزار دلاری داشته باشید، ولی بدانید که اینطور نیست. شاید به شما گفته باشند با مالیدن کرمی بر روی پوستتان می‌توانید در عرض دو هفته 15 کیلوگرم وزن کم کنید و یا با زدن کرمی بر روی پوست صورتتان در عرض چند دقیقه 20 سال جوان شوید. هرگز نخواهید توانست با خوردن یک بسته قرص زندگی زناشویی خود را برای همیشه بهبود ببخشید. البته خیلی خوب بود اگر این امکان وجود داشت که شهرت، ثروت، اعتماد به نفس، سلامتی و روابط خوب را در یک پکیج از فروشگاه تهیه کنید. اما باید بدانید که رسیدن به موارد فوق و همچنین دستیابی به موفقیت در این دنیا به این شکل امکان پذیر نیست.

تمامی ما روزانه با تبلیغاتی بمباران می شویم که ادعا دارند در عرض چند روز و با کمترین تلاش و با پرداخت فقط چند ده دلار می توانید خوش اندام، جوان و جذاب شوید. باید درک کنید که این پیام ها صرفاً برای تبلیغات و بازاریابی هستند، اما متاسفانه چنان حجم این تبلیغات زیاد است که باور ما را نسبت به دستیابی به موفقیت به طور کامل تغییر داده اند. همه به دنبال موفقیت یک شبه هستند، همه به دنبال رسیدن به تناسب اندام در یک هفته هستند و همه به دنبال ثروتمند شدن در عرض چند ماه هستند. تمامی این باورهای غلط در نتیجه هجوم حجم بالای تبلیغات دروغین در عصر حاضر است.

من به شخصه از این مساله بسیار ناراحت هستم و دیگر برایم قابل تحمل نیست. دیگر نمی‌توانم گوشه ای بنشینم و ببینم چگونه این تبلیغات ذهن مردم را تخریب می کنند. دلیل نوشتن این کتاب این بوده است که دوباره اصول اولیه و واقعی موفقیت را به شما یادآوری کنم. در این کتاب تمام تلاشم را می کنم تا بتوانید آشفتگی ذهنی‌تان را از بین ببرید و دوباره بر روی اصول واقعی موفقیت متمرکز شوید. به این منظور اصولی را که در هر فصل با شما درمیان می گذارم، تمرین کنید و آنها را به کار گیرید. در این کتاب به شما یاد خواهم داد که چگونه قدرت اثر مرکب را به کار گیرید. اثر مرکب قانونی است که زندگی شما را کنترل می کند، چه در جهت مثبت و یا در جهت منفی. اگر این قانون را یاد بگیرید و آن را به معنای واقعی درک کنید می توانید به نتایجی دور از حد انتظارتان دست یابید و زندگی‌تان را دستخوش تحولی بنیادین کنید. اثر مرکب به شما یاد خواهد داد چگونه گام به گام به هدف خود دست یابید. وقتی در به کار گیری اثر مرکب به مهارت برسید دیگر هیچ چیزی در زندگی وجود نخواهد داشت که نتوانید به آن دست یابید.

شاید بپرسید چرا انقدر درباره اثر مرکب مطمئن هستی و آن را تنها اصل مورد نیاز برای موفقیت می دانی؟ در جواب باید بگویم من به شخصه این اصل را بارها در زندگی ام مورد آزمایش قرار داده ام. من از جمله آدم هایی نیستم که زیاد درباره موفقیت های خودم صحبت کنم اما باید بدانید که اصولی را که در این کتاب با شما درمیان می گذارم تجربه های واقعی‌ام در زندگی بوده است.

در این کتاب شواهد و مدارک معتبر می آورم که صحت صحبت هایم را تصدیق کنند. قرار نیست صرفاً نظریه های تکراری را مرور کنیم. در بیست سال اخیر درباره علم موفقیت و اصول رشد شخصی به صورت کاملاً جدی مطالعه کرده ام. صدها هزار دلار خرج رشد شخصی خود کرده ام. اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که مهم نیست از چه نظریه و فلسفه‌ای برای موفقیت استفاده می کنید، موفقیت واقعی و پایدار در اثر به کار بستن اثر مرکب است.

دومین دلیلی که من انقدر به اصول مطرح شده در این کتاب معتقد هستم این است که در شانزده سال اخیر من یکی از سردمداران علم موفقیت و رشد شخصی بوده ام و با بسیاری از اساتید، سخنران ها و نویسندگان این علم به صورت مستقیم برخورد داشته ام. به عنوان یک مشاور به ده ها هزار کارآفرین آموزش داده ام و به صورت مستقیم مربی صدها مدیر عامل و رهبران کسب و کار بوده ام. تمام اصول و تکنیک ها را مورد آزمایش قرار داده ام و آنهایی را که موثر بوده اند جدا کرده ام.

دلیل سوم من برای این سطح از اطمینانم نسبت به آموزه هایم این است که من به عنوان مدیر مسئول مجله موفقیت طی سال های اخیر هزاران مقاله و کتاب را مورد بررسی قرار داده ام. هر ماه با ده ها فرد موفق در رابطه با اصول موفقیت شان مصاحبه می کنم و طی سال‌های اخیر روزی نبوده است که اصول موفقیت را مورد مطالعه و آزمایش قرار نداده باشم.

هنگامی که شما این چنین خود را غرق در مطالعه اصول موفقیت کنید و عادت های رفتاری افراد فوق موفق را مورد مطالعه قرار دهید، اصولی که برای دیگران مبهم و قابل درک نیست برایتان شفاف واضح و شفاف می شوند. هنگامی که حقایق را مورد مطالعه قرار می دهید دیگر توسط تبلیغات  دروغین تحت تاثیر قرار نمی گیرید، تبلیغاتی که حاکی از دستیابی به تناسب اندام، زیبایی و رفاه و آسایش در عرض چند هفته هستند. به چنان سطح هوشیاری دست می یابید که دیگر هیچ کس نمی تواند شما را با تبلیغات دروغین تحت تاثیر قرار دهد.

اثر مرکب

در این کتاب تا جای ممکن اصول را به صورت خلاصه بیان کرده ام و از زیاده گویی پرهیز کرده ام. هر آنچه که واقعاً موثر و کارساز است مطرح شده است. قانونی که از طریق آن می‌توانید به هر آنچه که می خواهید در زندگی تان دست یابید به صورت کامل آورده شده است. آن قانون اثر مرکب است.

بگذارید در مقدمه به شما اخطاری دهم :

دستیابی به موفقیت پایدار، امری مشکل است.رسیدن به این مهم بسیار سخت و در عین حال زمانبر و خسته کننده است.

ثروتمند شدن و تبدیل شدن به فردی در سطح جهانی در رشته خودتان کاری بسیار زمانبر و سخت است. اگر به دنبال موفقیت یک شبه هستید همین حالا از خیر خواندن این کتاب بگذرید و تلویزیون را روشن کنید تا ذهن شما را با تبلیغات جذاب و دروغین پر کند.

در پایان  این مقدمه باید به شما بگویم که برای دستیابی به موفقیت به اطلاعات زیادی احتیاج ندارید، بلکه شما به یک برنامه عملی احتیاج دارید. باید عادت ها و رفتارهای جدیدی را در خود به وجود آورید. باید عادت های مخرب گذشته را کنار بگذارید، عادت هایی که سال هاست شما را از دست یابی به موفقیت بازداشته اند. رسیدن به موفقیت امری پیچیده نیست، بلکه تبعیت از اصول ساده و در عین حال موثر است.

با شروع مطالعه این کتاب به آن برنامه عملی که برای موفقیت احتیاج دارید پی خواهید برد. این کتاب مجموعه ای است از بهترین آموزه هایی که تا به حال دیده ام، شنیده ام و مطالعه کرده ام.

اگر آماده اید، بیایید شروع کنیم...

معرفی کتاب:

دیدگاهها


نظرات دیگر کاربران

sobhan
دوشنبه 2 مرداد 1396
با سلام و عرض خسته نباشین ب شما و ممنون ازمطالب مفید سایتتون...میخواستم ببینم همه موارد محتوای ویژه همیشه روی سایتتون هست یا بعد مدتی برداشته میشه؟
رویال مایند
  

همیشه هست

saeed
چهار شنبه 4 مرداد 1396
سلام ممنون از سایت خوبتون.قسمت های بعدی این کتاب کی منتشر میشه؟
رویال مایند
  

انشاالله تا هفته آینده تمام فصول قرار خواهد گرفت

Roya
شنبه 7 مرداد 1396
سلام..خسته نباشید‌‌..ممنون بابت سایت بی نظیرتون..لطفا اگه میشه کاری کنید ک بتونیم سخنرانی یابقیه ی محصولات رو جداجدا بدون تهیه ی اشتراک ویژه بخریم...ممنون...
رویال مایند
  
یاسر
شنبه 7 مرداد 1396
با سلام و خسته نباشید خدمت بهترین سایت دنیا
واقعا عاشقتونم و ممنونم ک انقدر عالی پر تلاش ب کارتون ادامه میدید. ی خواهشی داشتم لطفا از کتابهای دارن هاردی مطالب بیشتری قرار بدید؟ و همینطور ب صوتی کردن کتابها ادامه بدید.
ی مطلب دیگه اینکه دارن هاردی تو کتابش میگه ک من روز 30 دقیقه و شب هم سی دقیقه ی دیگه ب خواندن یک متن الهام یا انگیزشی بخش اختصاص میدادم میشه خواهش کنم تو سایتتون واسه ما گلچینی از مطالب و کتاب صوتی سی دقیقه ای از مطالب انگیزشی قرار بدید تا ما مردم ایران هم بتونیم صبح و شبمون رو با مطالب عالی شما بسازیم؟
سپاسگزارم
رویال مایند
  

ممنون از لطف شما، پیشنهاد شما بررسی می شود

yasamin
سه شنبه 10 مرداد 1396
با سلام 
ممنون از سایتتون...آقای یاسر پیشنهاد خیلی خوبی دادن اگه امکانش هست متون و صدای منتخب انگیزشی با صدای خانوم مژگان مالوردی تو سایت قرار بدید تا بتونیم صبحمون رو خوب شروع کنیم...ممنون
رویال مایند
  

چشم بررسی می کنیم

کیوان
پنج شنبه 12 مرداد 1396
,واقعا صدای وحید مرتضوی رو دوست دارم اگر امکانش هست کتاب راهنمای درون استر هیکس رو هم با صدای ایشون بزارید با تشکر از شما آرزوی خوشبختی سعادت در دنیا و آخرت برای شما دارم
رویال مایند
  

چشم

اسماعیل اسماعیلی
جمعه 13 مرداد 1396
عاشقتم ، پولی که گرفتی حلالت باشه ، رویال مایند فوق العاده ای
رویال مایند
  

ممنون از لطف شما

سمانه
جمعه 13 مرداد 1396
سلام.من عضو هستم و اکانت ویژه هم خریداری کردم ولی نمیتونم مطالب رو دانلود کنم؟؟؟چرا نمیشه؟؟؟؟؟
رویال مایند
  

دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید شما را به صورت کامل راهنمایی می کنند

Abtin
یکشنبه 15 مرداد 1396
متشكر ابن واقعا يكي از كاربردي ترين كتابهايي بوده كه ديدم، چرا پس باقيشو نميذارين؟
رویال مایند
  

به محض آماده شدن قرار می دهیم

ناشناس
چهار شنبه 18 مرداد 1396
سلام. ممنون از سایت عالی تون. فصل چهارو کی قرار میدین؟
رویال مایند
  

در حال ضبط است به محض آماده شدن قرار می دهیم

Soraya
جمعه 20 مرداد 1396
عالي هستيد
رویال مایند
  
Habibiyan
یکشنبه 22 مرداد 1396
"دوره جامع هدف گذاری طبق متود جان آساراف" و نیز "کتاب الکترونیکی - همه چیز داشتن" از جان آسارف دیگر در بخش محتوای ویژه قرار ندارد. نمی دانم چون تعداد فایلهای بخش محتوای ویژه زیاد شده و لذا حذف شده یا نه. اگر تعدادشان زیاد بود قاعدتاً باید صفحه دومی برای محتوای ویژه وجود داشت که دیده نمی شود.
پیشنهادی داشتم: به نظرم در صورت امکان سایت به دو بخش تقسیم شود
1- بخش عادی
2- بخش محتوای ویژه
هر دوی این بخشها نیز بر اساس افراد طبقه بندی شوند تا دسترسی به فایلها سریعتر و راحت تر باشد
از زحمات تیم خوبتان و وقتی که صرف می کنید ممنونم.
رویال مایند
  

دوست عزیز برای دریافت لینک فایل دوره جامع هدف گذاری به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

یاسر
دوشنبه 23 مرداد 1396
سلام دوستان و ممنون از فعالیتتون
چرا فصلای بعد این کتاب نمیاد؟
رویال مایند
  

دوست عزیز در دست تولید است انشاالله تا آخر این هفته تمام فصول قرار می گیرد

mori
جمعه 27 مرداد 1396
سلام ، فایلهای 1و2و3و 5 دانلود کردم فایلها خراب بودند فقط فایل 4و6 سالم بود لطفا راهنمایی کنید.
رویال مایند
  

دوست عزیز تمام فایل ها سالم هستند، تا به حال هیچ کاربری به غیر از شما خرابی لینک دانلود را اعلام نکرده است. لطفاً دوباره اقدام به دانلود کنید.

روشنک
شنبه 28 مرداد 1396
با سلام و احترام
از زحماتتون سپاسگزارم
در فصل چهارم گوینده به اشتباه پلیر معروف شرکت اپل را iPad (آیپد)تلفظ میکند در صورتی که iPod (آیپاد)صحیح می باشد. لطفا بررسی بفرمایید.
با سپاس
رویال مایند
  

ممنون از توجه و گوشزد شما

محسن بيگى
جمعه 17 شهریور 1396
عالى
رویال مایند
  
محمد
شنبه 15 مهر 1396
سلام .خسته نباشید . این کتاب صوتی واقعا عالیه . صوتی کردن کتاب ها رو ادامه بدید و انگیزشی ها رو زیاد کنین .ما واقعا محتاج همچین چیزهایی هستیم.امیدوارم انقدر پیشرفت کنین که به سطح جهانی برسید .
رویال مایند
  

چشم، ممنون از لطف شما

علی
جمعه 21 مهر 1396
سلام
ببخشید شما ممکنه که یک مطلب جدید رو به بخش محتوای ویژه سایت اضافه کنید و یا مطلبی رو تکمیل کنید و قبلش در کانال تلگرامتون اعلان نکنید؟چون شما یادمه فصل 6 ثروتمندترین مرد بابل رو اصلا در کانالتون اعلان نکردین.
منظورم اینه هر مطلب جدید که روی سایت میزارید رو حتما قبلش رو کانال اعلام میکنید یا ممکنه اعلام نکنید؟
تشکر
رویال مایند
  

دوست عزیز حتما اعلام می شود