درباره ما

 

گروه رویال مایند(Royal Mind) گروهی متشکل از جوانان مترجم، نویسنده و محقق درزمینۀ موفقیت شخصی، شغلی و معنوی است. مشاهدۀ محتوای تکراری، سطحی و همچنین ترجمه‌های گاه ناقص و بی‌کیفیت دنیای وب فارسی، این گروه را ترغیب کرد تا وب‌سایتی معتبر با محتوای  باکیفیت و به‌روز برای کاربران فارسی‌زبان تأسیس کند.
گروه رویال مایند ابتدا کار خود را با کانال تلگرامی به همین نام در اسفندماه 1394 آغاز کرد و در طی زمان کوتاهی توانست هزاران مخاطب را به سمت خود جذب کند. محتوای سایت رویال مایند بر اساس کتاب‌ها و سمینارهای بزرگان دنیای موفقیت شخصی و شغلی ازجمله دارن هاردی، جول اوستین، باب پراکتور، وین دایر، لس براون، والتر باند، اریک توماس، جان آساراف، جک کانفیلد، آنتونی رابینز، برایان تریسی، نیک وویچیچ و... تهیه می‌شود.
 این گروه باافتخار تلاش می‌کند با ترجمه و تهیۀ بهترین سمینارها و کتاب‌ها درزمینۀ‌ موفقیت، بهترین و جدیدترین مطالب مفید در این حوزه را از سراسر جهان برای مخاطبان خود گردآوری کند. همچنین گروه رویال مایند در نظر دارد با یاری و همراهی مخاطبان و علاقه‌مندان خود در طی سال‌های آینده یک بانک اطلاعاتی ارزشمند درزمینۀ موفقیت شخصی، شغلی و معنوی ایجاد کرده و نقش شایسته‌ای در افزایش دانش، آگاهی، رشد و موفقیت فارسی‌زبانان در سراسر جهان 
ایفا کند.